Trwa ładowanie...

"Elif" odcinek 23 - Arzu zaatakuje główną bohaterkę! Życie dziewczynki w niebezpieczeństwie

Chwile grozy czekają na widzów serialu "Elif". Tytułowa bohaterka zostanie zepchnięta ze skały przez Arzu.

Share
"Elif" odcinek 23 - Arzu zaatakuje główną bohaterkę! Życie dziewczynki w niebezpieczeństwie
Źródło: Youtube.com
d2mrax5

Arzu od jakiegoś czasu stara się pozbyć ze swojego życia Elif i jej matki. Tym razem zawistna kobieta posunie się do naprawdę haniebnego czynu. Ogarnięta nienawiścią Emiroglu zepchnie tytułową bohaterkę ze stromej skały. Czy Elif przeżyje? Jak na całe zdarzenie zareaguje Melek? Zobaczcie krótkie streszczenie 23. odcinka serialu.

"Elif" odcinek 23 - opis poprzedniego epizodu

Oskarżona o kradzież Ajsze postanowiła opuścić wraz z Elif posiadłość Kenana. Arzu nie kryła swojej radości. Aliye nie była w stanie uwierzyć w winę Ajsze, dlatego postanowiła za wszelką cenę sprowadzić ją z powrotem do domu. Veysel z kolei przegrał w karty wszystkie swoje oszczędności.

"Elif" odcinek 23 - co się wydarzy?

W najnowszym odcinku "Elif" zobaczymy, jak rozwścieczony zachowaniem Arzu oraz swojej matki Kenan pojedzie po Elif i Ajsze. Mężczyzna sprowadzi obie bohaterki do swojego domu. W rezydencji będą trwały przygotowania do wielkiej uroczystości. Rodzina Emiroglu z okazji dożynek zorganizuje piknik. Selim odkryje, że Zeynep sprząta w domu jego przyjaciela. Z kolei Melek zorientuje się, że Veysel i Murat szantażują Ajsze. W finale Arzu postanowi raz na zawsze pozbyć się Elif ze swojego życia. Kobieta zepchnie dziewczynkę ze skały.

"Elif" odcinek 23 - kiedy emisja?

Kolejny epizod "Elif" zostanie wyemitowany 7 czerwca o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Powtórkę zobaczymy dzień później o 8:40.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2mrax5

Podziel się opinią

Share
d2mrax5
d2mrax5