Trwa ładowanie...

"Elif" odcinek 2 - Melek w szpitalu. Co grozi jej córce?

"Elif" to kolejna turecka produkcja emitowana na antenie TVP. W 2. odcinku Melek trafi do szpitala, a jej córka znajdzie się w niebezpieczeństwie!

Share
"Elif" odcinek 2 - Melek w szpitalu. Co grozi jej córce?Źródło: Materiały prasowe
d2j56ua

Serial "Elif" zastąpił w TVP 1 popularne wśród widzów "Sekrety ojca". Kolejna turecka produkcja emitowana na antenie telewizji publicznej opowiada o kobiecie imieniem Melek i jej 6-letniej córce Elif. Główna bohaterka w przeszłości pracowała jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Melek zakochała się w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców, co wywołało skandal. Matka chłopaka nie zaakceptowała tego, że jej służąca jest w ciąży z Keanem. Melek była zmuszona odejść od ukochanego. Co czeka na nas w drugim odcinku serialu? Oto krótka zapowiedź.

"Elif" - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

W premierowej odsłonie "Elif" poznajemy tytułową bohaterką oraz jej matkę. Obie żyją w domu wraz z mężem Melek - niestroniącym od alkoholu awanturnikiem Veyselem, a także z dwoma jego synami. Życie rodziny dalekie jest od ideału. Sytuacja pogarsza się, gdy Melek zapada na ciężką chorobę. Choć jej stan jest poważny, Veysel wygania żonę do pracy. Mężczyzna ma poważne problemy finansowe przez swoje zamiłowanie do kart. Obiecuje on wierzycielom dostarczyć małą Elif. Melek musi zrobić wszystko, by ratować córkę.

"Elif" odcinek 2 - streszczenie

Melek dowiaduje się o planie męża. Postanawia ona porozmawiać z Ayse - dawną znajomą, z którą pracowała w posiadłości bogatej rodziny. Niespodziewanie Vaysel wraca do domu, a Ayse musi się przed nim schować. Kobieta widzi, jak mężczyzna brutalnie traktuje jej przyjaciółkę. Po kolejnej rodzinnej awanturze Melek dostaje ataku kaszlu. W jego wyniku traci przytomność. Kobieta trafia do szpitala. Lekarze oceniają jej stan jako bardzo poważny. Chora bohaterka zdradza ostatkiem sił Ayse, że ojcem Elif jest Kenan. Prosi ona przyjaciółkę, by ta zabrała dziecko do jej dawnego ukochanego. Służąca zgadza się pomóc. Tymczasem do szpitala przybywa Vaysel, który chce porwać Elif.

"Elif" odc. 2 - kiedy emisja

Drugi odcinek serialu zostanie wyemitowany 9 maja o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Powtórkę zaplanowano na kolejny dzień o 8:45.

d2j56ua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j56ua
d2j56ua