Ela z "Klanu" zakochana nie tylko w serialu

Ela z "Klanu" zakochana nie tylko w serialu
Źródło zdjęć: © AKPA

16.02.2010 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Nieważne ile miłość ma lat, ważne by w tym czasie, w którym trwa już zmądrzała" - powiedziała Małgorzata Domagalik, redaktor naczelna pisma "PANI", rozpoczynając uroczystą galę wręczenia Srebrnych Jabłek.

Tradycyjnie, przez cały rok 2009 na łamach miesięcznika "PANI" prezentowane były wyjątkowe historie miłosne znanych par, a czytelniczki miesięcznika po raz osiemnasty głosowały na trzy z dwunastu par, które zasługują na największy podziw.

Wśród nominowanych do Srebrnych Jabłek 2009 znaleźli się m.in. Barbara i Jacek Bursztynowiczowie, Agata Paskudzka i Piotr Rubik, Beata i Artur Barcisiowie, Edyta i Łukasz Golcowie oraz Katarzyna i Paweł Golcowie, Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Agata i Piotr Kupichowie, Maria Prażuch i Marcin Prokop, Ewa i Jerzy Bończakowie.

Tegoroczna gala wręczenia Srebrnych Jabłek odbyła się w hotelu Polonia Palace w Warszawie, a wśród zwycięzców znaleźli się Barbara i Jacek Bursztynowiczowie, którzy zajęli trzecie miejsce.

"Nigdy w życiu niczego nie wygrałam, ale myślę, że moje małżeństwo jest wielką wygraną. To najtrudniejsza dyscyplina życiowa" - mówiła pani Barbara odbierając Złote Jabłko, zaś jej mąż dodał - "Wszyscy nas dziś pytają o receptę na szczęśliwy, długotrwały związek. Cóż tu dużo mówić, rozmowa i chęć bycia razem".

Drugie miejsce w plebiscycie zajęli Artur i Barbara Barcisiowie, zaś niekwestionowanym zwycięzcą - Parą Roku 2009 zostało małżeństwo Ewy Wydyłło i Wiktora Osiatyńskiego. "Myślę, że głosowały na nas same kobiety, ponieważ gdybym ja była czytelniczką, to wybrałabym taką parę, w której mężem byłby Wiktor" - żartowała Ewa Wydyłło.

Dodatkowo podczas Gali wręczona została nagroda dla czytelniczki miesięcznika "PANI", laureatki konkursu "Czerwone Jabłko Miłości", które otrzymała Olga Malinowska. O miłości i jej barwach śpiewał tego wieczoru zespół Audio Feels, a wśród gości znalazło się wiele znanych osób, m.in. gość honorowy Pani Prezydentowa Maria Kaczyńska, Małgorzata Kożuchowska z mężem, Andrzej Grabowski z żoną, Magda Schejbal, Dawid Woliński, Joanna Brodzik z Pawłem Wilczakiem, Katarzyna Grochola.

A czy nasze gwiazdy wierzą w przeznaczenie w miłości, czy raczej uważają, że każdy jest kowalem własnego losu? "Nie wierzę w przypadek. Nasz los na pewno jest gdzieś zapisany. Ludzie na różnych etapach swego życia muszą się spotkać, niezależnie od tego, czy stworzą udany związek czy nie. Wszystko ma swój sens" - powiedziała Magda Schejbal. A co na ten temat myślą państwo Rubikowie? "Udany związek to kwestia szczęścia i przeznaczenia. Trzeba trafić na tę drugą połówkę. Jeśli się uda, to wszystko się ładnie układa i jest dobrze. Jeśli nie, to nawet nie wiadomo co byśmy robili, to i tak będzie źle" - zdradził Piotr Rubik.

"Człowiek nie może dać się usidlić drugiej osobie, jeżeli nie jest przekonany o swoim uczuciu - dodała Agata Paskudzka. - W naszym związku była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak to w przyrodzie bywa Piotr pokazywał swoje kolorowe piórka, a ja się skusiłam".

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także