Trwa ładowanie...
Discovery Channel
12-02-2014 15:20

"Ekstremalne wypadki": Co Bear Grylls pokaże w nowym programie?

"Ekstremalne wypadki": Co Bear Grylls pokaże w nowym programie?Źródło: Discovery Channel
d1y7kg2
d1y7kg2

W swoim nowym programie "Ekstremalne wypadki" Bear Grylls zaprezentuje się widzom z zupełnie innej strony. Jego zadaniem będzie wybór niezwykłych materiałów filmowych, ukazujących ludzi, którzy nawet bez survivalowego przygotowania poradzili sobie ze śmiertelnym zagrożeniem. W każdym odcinku będziemy świadkami zdumiewających przypadków przetrwania, takich jak skok z nieotwierającym się spadochronem, atak stada rozzłoszczonych słoni czy dramatyczne lądowanie samolotem pasażerskim bez podwozia na lotnisku w Warszawie. Bohaterowie tych niesamowitych materiałów filmowych podzielą się z nami swoimi wspomnieniami.

Przedstawione przez Gryllsa sytuacje zostaną także skomentowane przez zaproszonych ekspertów. Udzielą oni także kilku praktycznych porad, w jaki sposób wydostać się nawet z największej opresji. Wśród nich pojawią się m.in. znany z "Fanów czterech kółek" mechanik Edd China, przyrodnik Dave Salmoni, czyli człowiek, który przetrwał 10 tygodni wśród stada lwów, a także były komandos Gary Humphrey, przemierzający świat w programie "Ekstremalny off-road". Na zakończenie każdego odcinka Bear Grylls wybierze najbardziej zadziwiający klip ze wszystkich.

Jakie wrażenie film ze zdumiewającego lądowania samolotu pilotowanego przez kpt. Wronę zrobi na Gryllsie i jego ekspertach? Czym zaskoczą widzów pozostałe ekstremalne wypadki?

Emisja programu "Ekstremalne wypadki" w Polsce odbędzie się już 3 marca, o godz. 23.00 na Discovery Channel.

(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)
d1y7kg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y7kg2