"Ekipa z Warszawy" razem na imprezie z "Ekipą z Newcastle"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ekipa z Warszawy" razem na imprezie z "Ekipą z Newcastle"
(MTV)

To będzie jedyne i niepowtarzalne wydarzenie! Po raz pierwszy w historii dwie ekipy znane z reality show emitowanych na kanale MTV spotkają się oko w oko.

Już 30 października w Warszawie pojawi się "Ekipa z Newcastle", która odwiedzi uczestników "Warsaw Shore". Wszyscy pokażą się też na gali MTV EMA Pre-Party w SohoFactory, gdzie zagrają polscy artyści nominowani do nagród MTV EMA 2013.

Wyczyny "Ekipy z New Jersey" to nic w porównaniu z tym, co pokazała światu "Ekipa z Newcastle". Nieodłącznym elementem ich przygód były kłótnie, konflikty, zazdrość i wiele szalonych imprez. Widzowie programu nieraz byli świadkami niezobowiązujących, jednonocnych romansów, ale też narodzin poważnych związków. Temperatura w domu w Newcastle z sezonu na sezon jest coraz wyższa.

Teraz przyszedł czas na Polaków. Już 10 listopada na kanale MTV pojawi się "Ekipa z Warszawy", którą tworzą Ania, Ania Mała, Ewelina, Eliza, Paweł, Trybson, Mariusz i Wojtek. Co ich łączy? Wszyscy uwielbiają dobre imprezy do białego rana, bez których nie wyobrażają sobie życia. Uczestnicy zapowiadają, że zawojują stolicę i pokażą, co to znaczy melanż.

30 października obie ekipy spotkają się w warszawskiej SohoFactory, gdzie odbędzie się gala MTV EMA Pre-Party. Z pewnością pokażą oni wszystkim zebranym, jak wygląda dobra zabawa! Podczas imprezy zagrają polscy nominowani do nagrody Najlepszego Polskiego Artysty MTV. O statuetkę walczyć będą: Kamil Bednarek, Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło, Margaret i Donatan. Jako gość specjalny wystąpi brytyjski muzyk Dizzee Rascal, który ma na swoim koncie wiele hitów m.in. "Bonkers" czy najnowszy "Goin' Crazy" z Robbiem Williamsem.

(fot. MTV)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.