Trwa ładowanie...

Ekipa z "Warsaw Shore" powraca! Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu

Share
Ekipa z "Warsaw Shore" powraca! Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu
Źródło: MTV
d210fok

MTV ogłosiło datę premiery drugiej serii Warsaw Shore. Polska wersja popularnego międzynarodowego formatu pokazuje szalone przygody grupy młodych, rozrywkowych ludzi. Nowe odcinki Ekipy z Warszawy będzie można oglądać już od 20 kwietnia, o godz. 23:00 tylko w MTV.

W kolejnym sezonie na fanów czekają też zmiany w składzie ekipy. Do grupy dołączył bowiem nowy uczestnik, Jakub. Chłopak pochodzi z Poznania, gdzie pracuje jako bramkarz w kilku popularnych klubach. Jakub to wielki pasjonat sportu, w wolnych chwilach uprawia jogę i kulturystykę, a "po godzinach" imprezuje do białego rana, zawsze w towarzystwie pięknych dziewczyn.

To nie koniec zmian! W drugim sezonie Ekipę będzie można zobaczyć w nowym domu, a także w nowej pracy - bohaterowie będą musieli sprostać wymaganiom szefów w jednej z kultowych warszawskich restauracji.

Emocje oczekiwania na premierę drugiego sezonu Warsaw Shore, MTV podkręca dodatkowo wyjątkowym spotem promocyjnym. Do oglądania programu zachęcają członkowie ekipy w niesamowitych wcieleniach.

d210fok

Podziel się opinią

Share
d210fok
d210fok