Trwa ładowanie...
d4elzvx

"Ekipa z Newcastle": mistrzowie imprezy wracają na antenę MTV!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ekipa z Newcastle": mistrzowie imprezy wracają na antenę MTV!
(MTV)
d4elzvx

Przystojni i umięśnieni, piękne i skąpo ubrane. Wszyscy mają jeden cel - balangować na całego! I to w scenerii, której wszyscy im pozazdroszczą - grupa bowiem przeniesie się do słonecznej Australii.

Poza imprezowym krajem, zmieni się również skład ekipy. Do gry znów wejdzie Jay, zabraknie natomiast Daniela i Ricci'ego, którzy zrezygnowali z programu. W szóstym sezonie czeka nas też sporo niespodzianek. Holly pokaże się w nowej - fioletowej odsłonie, Vicky po zerwaniu zaręczyn z Ricci'm wpadnie w wir randkowania, a Charlotte będzie chciała zrezygnować z programu. James w pewnym momencie zostanie przez resztę ekipy wyrzucony z domu, a Gaz wykorzysta, że Vicky jest singielką i spróbuje zbliżyć się do dziewczyny.

Za karę grupa będzie musiała również spędzić noc w znanym w całej Australii nawiedzonym domu. Widzowie będą też świadkami paru bijatyk, wybuchów złości i wielu, wielu poranków spędzonych na gigantycznym kacu. Ekipa z Newcastle chyba nigdy nie spoważnieje - i za to wszyscy kochają ich najbardziej!

d4elzvx

Premiera: 15 września, niedziela, godz. 23.00
Emisja: niedziela, godz. 23.00

 (fot. MTV)
((fot. MTV))
 (fot. MTV)
((fot. MTV))
d4elzvx

Podziel się opinią

Share
d4elzvx
d4elzvx