Trwa ładowanie...

"Ekipa z Newcastle": mistrzowie imprezy wracają na antenę MTV!

"Ekipa z Newcastle": mistrzowie imprezy wracają na antenę MTV!Źródło: MTV
dmmxa6e
dmmxa6e

Przystojni i umięśnieni, piękne i skąpo ubrane. Wszyscy mają jeden cel - balangować na całego! I to w scenerii, której wszyscy im pozazdroszczą - grupa bowiem przeniesie się do słonecznej Australii.

Poza imprezowym krajem, zmieni się również skład ekipy. Do gry znów wejdzie Jay, zabraknie natomiast Daniela i Ricci'ego, którzy zrezygnowali z programu. W szóstym sezonie czeka nas też sporo niespodzianek. Holly pokaże się w nowej - fioletowej odsłonie, Vicky po zerwaniu zaręczyn z Ricci'm wpadnie w wir randkowania, a Charlotte będzie chciała zrezygnować z programu. James w pewnym momencie zostanie przez resztę ekipy wyrzucony z domu, a Gaz wykorzysta, że Vicky jest singielką i spróbuje zbliżyć się do dziewczyny.

Za karę grupa będzie musiała również spędzić noc w znanym w całej Australii nawiedzonym domu. Widzowie będą też świadkami paru bijatyk, wybuchów złości i wielu, wielu poranków spędzonych na gigantycznym kacu. Ekipa z Newcastle chyba nigdy nie spoważnieje - i za to wszyscy kochają ich najbardziej!

dmmxa6e

Premiera: 15 września, niedziela, godz. 23.00

Emisja: niedziela, godz. 23.00

(fot. MTV)
Źródło: (fot. MTV)
(fot. MTV)
Źródło: (fot. MTV)
dmmxa6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmmxa6e