Trwa ładowanie...

Edyta Zając-Rzeźniczak: podczas kręcenia "Agenta" przekonałam się, że jestem bardzo emocjonalna

Modelka mocno przeżywa wszystkie wydarzenia w swoim życiu i przejmuje się bardziej niż inni. Nie ukrywa, że tak wrażliwym osobom jak ona bywa trudno w modelingu, zwłaszcza na początku kariery. Edyta mogła jednak liczyć na wsparcie rodziców.

d1o8xqo
d1o8xqo

Edyta Zając-Rzeźniczak zawsze uważała się za osobę łatwo ulegającą emocjom. Twierdzi, że bardzo mocno przywiązuje się do ludzi, dużo rozmyśla, przejmuje się wieloma rzeczami.

- Biorąc udział w programie "Agent", przekonałam się, że jestem bardziej emocjonalna niż by mi się wydawało. Często mówię, że jestem "przejmowaczką" i myślicielką - powiedziała modelka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdarza się, że Edytę przepełniają nie tylko wzruszenia, lecz także negatywne emocje. Gwiazda nie ma gotowego sposobu na ich rozładowanie. Najczęściej, gdy ma zły humor lub chandrę, spędza czas ze swoimi bliskimi. Twierdzi, że dodają jej pozytywnej energii.

- Uświadamiają mi, że nie warto się przejmować pewnymi rzeczami, raczej trzeba być pozytywnym i cieszyć się z tego, co mamy - stwierdziła Edyta Zając-Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając Instagram.com
Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając Źródło: Instagram.com
d1o8xqo

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1o8xqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8xqo