Trwa ładowanie...

Edyta Olszówka w "Tańcu z gwiazdami"!

Edyta Olszówka w "Tańcu z gwiazdami"!Źródło: newspix.pl
d3d7sh9
d3d7sh9

[

]( http://www.fakt.pl )
To ona może okazać się największą gwiazdą show TVN. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, producenci "Tańca z gwiazdami" przekonali do udziału Edytę Olszówkę (40 l.). Lada dzień aktorka może złożyć podpis na umowie.

Olszówka do tej pory bynajmniej nie paliła się do tańca. – Ja chyba nie nadaję się do takich programów. To chyba nie jest dla mnie. Jest coś takiego, że każdy raczej lubi pokazywać swoje mocne strony, a ja nie uważam, że (...) aż tak dobrze tańczę, żeby na oczach milionowej publiczności reprezentować siebie – mówiła przed kamerą dwa lata temu po tym, jak odrzuciła wcześniejszą propozycję występu w show.

d3d7sh9

Tym razem szefom stacji dużo łatwiej było ją namówić. Dzięki roli seksownej Poli Madejskiej w hitowym serialu „Przepis na życie” Olszówka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. – Edyta zdaje sobie sprawę, jak dużo jej dał ten serial. Będzie chciała promować go w „Tańcu z gwiazdami” – powiedział nam informator.

Podobno umowa nie jest jeszcze podpisana, lecz aktorka już wstępnie zgodziła się wziąć udział w programie. Jest więc wielka szansa, że już niebawem widzowie będą podziwiać jej zgrabną figurę nie tylko w roli seksownej urzędniczki w „Przepisie na życie”, ale też na parkiecie. A Katarzyna Zielińska (32 l.) i Weronika Marczuk (40 l.), czyli jej potencjalne rywalki w show, zyskają nie lada konkurencję!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ściema w "Ojcu Mateuszu". Żmijewski się boi więc... FILM

d3d7sh9

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3d7sh9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d7sh9