Trwa ładowanie...

Edyta, mamy cię! Na nic twój kamuflaż!

Edyta, mamy cię! Na nic twój kamuflaż!Źródło: newspix.pl
d4k4yki
d4k4yki

[

]( http://www.fakt.pl )

d4k4yki

Edyta Górniak to osoba tak znana, że nie sposób jej nie rozpoznać na ulicy! Nawet wtedy, gdy zakłada ciemne okulary, a kapelusz rzuca cień na połowę jej twarzy. Gdy ostatnio ją spotkaliśmy była tak zakamuflowana, że aż się przestraszyliśmy. Zaczęliśmy się zastanawiać, czy ona przypadkiem nie ma jakiegoś światłowstrętu jak Michael Jackson.

Uliczne latarnie, neony, reflektory przejeżdżających aut, skrzące witryny sklepowe. Noc w wielkim mieście wcale nie jest tak ciemna, jak mogłoby się wydawać. By ochronić wzrok przed tym nadmiarem światła, Edyta Górniak (39 l.) i jej partner nawet w nocy noszą okulary przeciwsłoneczne.

Niektórym może wydać się to dziwne, ale wokalistkę i jej ukochanego prawnika Piotra z pewnością zrozumiałby na przykład każdy spawacz, który też przecież musi chronić swój cenny wzrok. Niemniej jednak widok był to osobliwy. Kiedy Górniak ze swoim partnerem wyłonili około godziny 23 z jednej z warszawskich restauracji, wyglądali jak para rodem z kultowego serialu "Dynastia". Ona – stylowa sukienka, duży kapelusz zasłaniający twarz i przeciwsłoneczne okulary, on – neseser, droga marynarka i również zasłonięte ciemnymi szkłami oczy. Takie rzeczy ogląda się tylko w filmach.

Aż trudno uwierzyć, że Edyta i Piotr po ciemku trafili do wartego ponad 200 tysięcy złotych sportowego Mitsubishi. Mamy tylko nadzieję, że dla bezpieczeństwa w aucie pozbyli się choć na chwilę okularów...

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Węglarczyk wyjechał z panią psycholog. Dokąd?

d4k4yki

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4k4yki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k4yki