RozrywkaEdyta Herbuś: Tancerka wprowadziła się do pana dyrektora

Edyta Herbuś: Tancerka wprowadziła się do pana dyrektora

Edyta Herbuś: Tancerka wprowadziła się do pana dyrektora
Źródło zdjęć: © Kapif

07.07.2011 10:02, aktual.: 25.11.2013 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Miłość pomiędzy *Edytą Herbuś (30 l.) a Mariuszem Trelińskim (49 l.) kwitnie. Zakochani zrobili właśnie kolejny krok - postanowili razem zamieszkać. Jak dowiedział się Fakt, tancerka porzuciła swoje panieńskie gniazdko i wprowadziła się do ukochanego.*

Dotychczas Herbuś jedynie pomieszkiwała u partnera. Jednak ich trwający od półtora roku związek już wkroczył w kolejny etap. Minęło już wystarczająco dużo czasu, by przekonać się, czy uczucie, które ich połączyło, daje nadzieję na wspólną przyszłość. – Mariusz zaproponował jej, żeby się do niego wprowadziła, a Edyta przyjęła tę propozycję z entuzjazmem – mówi Faktowi znajomy tancerki.

Pisaliśmy już o tym, że tancerka i aspirująca aktorka ma nadzieję na pierścionek zaręczynowy i rychły ślub z Trelińskim. Dyrektor Teatru Wielkiego Opery Narodowej nie jest jednak jeszcze gotowy na zmianę stanu cywilnego. Kto wie jednak, czy teraz – kiedy zaczęli spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu – nie zmięknie. W końcu gdy Herbuś zaczęła spotykać się z reżyserem, wiele osób twierdziło, że to tylko chwilowe zauroczenie, a młodziutką celebrytkę i pana dyrektora dzieli zbyt wiele. Ten czarny scenariusz się nie sprawdził, a związek kwitnie. Czekamy na następny krok!

Obraz
© (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także