Trwa ładowanie...

Edyta Herbuś: "Nie wiem jak to jest nie mieć celu"

Share
Edyta Herbuś: "Nie wiem jak to jest nie mieć celu"
Źródło: ONS.pl
d7koqt4

Edyta Herbuś uważa, że to w jakim miejscu się teraz znajduje, zawdzięcza swojemu mocnemu charakterowi. Tancerka i aktorka od dziecka zawsze dążyła do realizacji swoich pragnień, była pracowita i nigdy nie miała tendencji do uzależnień.

- Mój mocny charakter charakteryzuje się pracowitością, konsekwencją, niepoddawaniem się przeciwnościom i ograniczeniom, tylko przezwyciężaniem ich. Nie wiem jak to jest nie mieć celu, jak nie ma się do czego dążyć. Nie uzależniam się. Taka byłam od zawsze i taka jestem do dziś, tak funkcjonuję - mówi Edyta Herbuś w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktorka przyznaje, że swoje decyzje podejmowała zawsze w zgodzie ze swoim charakterem.

d7koqt4

- Zawsze funkcjonowałam tak, jak mi dyktował charakter. Taką miałam w sobie potrzebę i za tym idę. Lubię to w sobie, bo dzięki temu doświadczam wielu pięknych rzeczy, choć czasem mniej pięknych, ale jednak potrzebnych do tego, żeby się rozwijać. Te doświadczenia są dla mnie bardzo cenne, bo dzięki temu staję się lepsza i mogę podejmować kolejne decyzje jeszcze bardziej świadomie. Na słabości w życiu rzadko sobie pozwalałam - mówi gwiazda.

Edyta Herbuś od 9. roku życia trenowała taniec. Jest tancerką klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich. Występowała m.in. w "Tańcu z gwiazdami". W 2008 roku wraz z Marcinem Mroczkiem reprezentowała Polskę w konkursie tańca Eurowizji, gdzie para zajęła drugie miejsce. Na swoim koncie ma również role w kilku produkcjach m.in. w serialu "Klan". W czerwcu zadebiutowała w pierwszoplanowej roli na deskach katowickiego Teatru Żelaznego w sztuce "Diva" w reżyserii Grzegorza Kempinsky'ego.

d7koqt4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7koqt4
d7koqt4