Trwa ładowanie...
d4jivlr

Edyta Herbuś ma kolejnych wrogów. Czego zazdroszczą jej kobiety?

Uroda, wdzięk i talent często bywają powodami do zazdrości ze strony innych. To zjawisko znane - zwłaszcza wśród gwiazd. Z tym problemem aktualnie zmaga się Edyta Herbuś, tancerka i aktorka m.in. w serialu "Pierwsza miłość". Grono jej wrogów w kręgach aktorskich zdaje się powiększać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Herbuś nie jest łatwo
Herbuś nie jest łatwo (ONS.pl)
d4jivlr

Kto nie przepada za Edytą? Jak donoszą głosy ze środowiska, 36-letnia artystka w codziennej pracy na planie "Pierwszej miłości" zmaga się z brakiem sympatii ze strony Anety Zając. Herbuś nie jest przez nią lubiana: – Aneta nie może już słuchać, jaka to Edyta jest cudowna i zabawna. Czuje się największą gwiazdą serialu i nie rozumie, dlaczego jej rywalka jest wynoszona na piedestał - relacjonuje informator Faktu.

Herbuś jako utytułowana tancerka z pewnością należy do osób bardzo ambitnych. Jest pewna siebie i utalentowana, z determinacją stawia swoje kolejne kroki w aktorstwie - a to nie podoba się konkurencji. Zaczynała od epizodów w serialach, a dziś w oczach doświadczonych aktorek jest zagrożeniem.

d4jivlr

Okazuje się, że Edyty nie lubi również inna koleżanka z branży - Anna Korcz. Korcz i Herbuś grają wymiennie tę samą rolę w jednym z poznańskich spektakli. Ten konflikt spowodował bezpośrednią rywalizację o to, która z nich będzie częściej grać. Edyta zdobyła sympatię widzów i współpracowników, przez co Korcz grała rzadziej w kolejnych spektaklach. Ta zmiana układu sił wzbudziła w niej złość i niechęć do koleżanki.

Konflikty wśród gwiazd nie należą do nowości, ale w tym przypadku można podejrzewać, że jest to tylko rozdmuchiwanie plotek. Złość piękności, w tym przypadku, widocznie nie szkodzi. Dlatego Edyta obdarzona swoim naturalnym wdziękiem nadal będzie onieśmielała mężczyzn i budziła zazdrość innych kobiet. Ona po prostu ma talent!

Jak zareagowała Joanna Opozda na Edytę Herbuś w obsadzie "Pierwszej miłości"? Zobacz wywiad:

d4jivlr

Podziel się opinią

Share

d4jivlr

d4jivlr