Trwa ładowanie...

Edyta Herbuś ma kolejnych wrogów. Czego zazdroszczą jej kobiety?

Uroda, wdzięk i talent często bywają powodami do zazdrości ze strony innych. To zjawisko znane - zwłaszcza wśród gwiazd. Z tym problemem aktualnie zmaga się Edyta Herbuś, tancerka i aktorka m.in. w serialu "Pierwsza miłość". Grono jej wrogów w kręgach aktorskich zdaje się powiększać.

Edyta Herbuś ma kolejnych wrogów. Czego zazdroszczą jej kobiety?Źródło: ONS.pl
d4mljzx
d4mljzx

Kto nie przepada za Edytą? Jak donoszą głosy ze środowiska, 36-letnia artystka w codziennej pracy na planie "Pierwszej miłości" zmaga się z brakiem sympatii ze strony Anety Zając. Herbuś nie jest przez nią lubiana: – Aneta nie może już słuchać, jaka to Edyta jest cudowna i zabawna. Czuje się największą gwiazdą serialu i nie rozumie, dlaczego jej rywalka jest wynoszona na piedestał - relacjonuje informator Faktu.

Herbuś jako utytułowana tancerka z pewnością należy do osób bardzo ambitnych. Jest pewna siebie i utalentowana, z determinacją stawia swoje kolejne kroki w aktorstwie - a to nie podoba się konkurencji. Zaczynała od epizodów w serialach, a dziś w oczach doświadczonych aktorek jest zagrożeniem.

Okazuje się, że Edyty nie lubi również inna koleżanka z branży - Anna Korcz. Korcz i Herbuś grają wymiennie tę samą rolę w jednym z poznańskich spektakli. Ten konflikt spowodował bezpośrednią rywalizację o to, która z nich będzie częściej grać. Edyta zdobyła sympatię widzów i współpracowników, przez co Korcz grała rzadziej w kolejnych spektaklach. Ta zmiana układu sił wzbudziła w niej złość i niechęć do koleżanki.

d4mljzx

Konflikty wśród gwiazd nie należą do nowości, ale w tym przypadku można podejrzewać, że jest to tylko rozdmuchiwanie plotek. Złość piękności, w tym przypadku, widocznie nie szkodzi. Dlatego Edyta obdarzona swoim naturalnym wdziękiem nadal będzie onieśmielała mężczyzn i budziła zazdrość innych kobiet. Ona po prostu ma talent!

Jak zareagowała Joanna Opozda na Edytę Herbuś w obsadzie "Pierwszej miłości"? Zobacz wywiad:

d4mljzx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mljzx