Trwa ładowanie...

Edyta Górniak zdecydowała: "The Voice of Poland" czy "Must be the music"?

Edyta Górniak zdecydowała: "The Voice of Poland" czy "Must be the music"?Źródło: ONS.pl
d2epaqc
d2epaqc

Od kilku tygodni nie ustają spekulacje na temat tego, w którym muzycznym show zobaczymy Edytę Górniak. Po tym, jak zdecydowała się odejść z "The Voice of Poland", fani artystki byli przekonani, że diwa zastąpi Korę w "Must be the music". Co ostatecznie wybrała?

Będziecie zaskoczeni, bo zamiast pewnej intratnej posady jurorki, gwiazda wybrała... muzykę. A konkretnie planuje skupić się na nagraniu płyty.

- "The Voice" & "Must be the Music" - Oba programy Muzyczne. Oba z wielką renomą. W obu wspaniali Reżyserzy, genialna organizacja i Produkcja. To był trudny miesiąc przemyśleń i bardzo trudna decyzja... Czy to rozsądne ? Nie wiem. Każdy ma prawo do własnych odczuć. Lubię nie mieścić się w ramach. I wiem jedno - Prawdziwe jest tylko to, co czuję. Moje serce musi teraz dokończyć płytę. Taka jest moja decyzja. Trzymam kciuki za oba programy. Za obie obsady jurorsko-trenerskie. A Wy trzymajcie kciuki za mnie. Bo wracam do studia - napisała na facebookowym profilu (zachowano pisownię oryginalną).

Czy to oznacza koniec jej telewizyjnej kariery?

d2epaqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2epaqc