Trwa ładowanie...

Edyta Górniak zachwycona "The Voice Kids". "Nie mogę powstrzymać swojego instynktu macierzyńskiego"

Edyta Górniak znów ma przed sobą spore wyzwanie i znów musiała wcielić się w rolę jurorki. Tym razem jednak oceniała wokalne talenty dzieci. Co zrobiło największe wrażenie na wokalistce?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30znbl
d30znbl

"The Voice Kids", które powstawało równolegle do "The Voice of Poland", niebawem pojawi się na antenie. Telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję już na początku roku, bo 1 stycznia. W programie wystąpią uczestnicy w wieku 8-15 lat. Dziecięce talent show poprowadzą zaprawieni w boju w dorosłej wersji Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Zmagania i występy młodych wokalistów będą oceniać natomiast doświadczeni już w roli jurorów Tomson i Baron i Edyta Górniak. Najmłodszym trenerem będzie natomiast Dawid Kwiatkowski. Wokalistka w rozmowie z WP odsłoniła nieco kulis nadchodzącego show.

- Uczestnicy tradycyjnego "The Voice" byli już świadomi i w jakiś sposób ukształtowani. My tylko nieco pchnęliśmy ich dalej, czasem zdemaskowaliśmy. W "The Voice Kids" dzieci są absolutnie szczere, nikogo nie udają, a wręcz nas zabawnie zawstydzają. Musiałam dosłownie tłumić instynkt macierzyński – przyznała z rozbawieniem piosenkarka w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem.

Zwycięzca "The Voice Kids" otrzyma możliwość nagrania singla w wytwórni Universal Music Polska, a także stypendium w wysokości 40 tys. zł. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą SMS-ów.

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30znbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30znbl