Trwa ładowanie...
Edyta Górniak
24-02-2011 09:08

Edyta Górniak: wreszcie się zakochała!

Share
Edyta Górniak: wreszcie się zakochała!Źródło: AKPA
dh0ch8o

[

]( http://www.fakt.pl )

dh0ch8o

Taką Edytę Górniak (39 l.) zawsze chcieliśmy widzieć. Z jej zmysłowych ust nie znika uśmiech. Od kilku miesięcy znowu jest pełna zapału i gotowa na nowe wyzwania artystyczne. Jest po prostu zakochana. Ale - jak sama wyznała - nigdy się już nie podporządkuje mężczyźnie. To zapewne mały przytyk do jej byłego...

Co sprawiło, że jedna z najjaśniej świecących gwiazd na naszym rynku muzycznym znowu śmieje się ze szczerego serca? Odpowiedź jest bardzo, bardzo prosta... To miłość!

W jej życiu pojawił się mężczyzna, który nie tylko zdobył serce pięknej wokalistki, ale otoczył ją troskliwą opieką. – Dzisiaj mam tyle miłości, ile potrzebuję – wyznała Górniak w rozmowie z magazynem „Sukces”. I rzeczywiście. Już od kilku miesięcy piosenkarce na każdym kroku towarzyszy znany warszawski prawnik.

Pan Piotr nie odstępuje ukochanej. Wpiera ją w ważnych chwilach zawodowych, towarzyszy w codziennych prozaicznych czynnościach. Zapytana przez dziennikarza, czy jest teraz zakochana, gwiazda odpowiada filuternie. – Porównuję zakochanie do wiosny. Tak, czuję wiosnę...

Gdy rok temu Górniak rozwiodła się z mężem Dariuszem Krupą (35 l.) nie spodziewała się, że miłość znajdzie ją tak szybko. Jednak przystojny prawnik znalazł drogę do serca Edyty. – W mężczyznach cenię siłę, spokój i niezależność. Pozwalam sobie fascynować się mężczyznami, ale nigdy się już nie podporządkuję. Nikt poza synem nie będzie miał tak bezpośredniego wpływu na moje emocje czy samopoczucie – powiedziała dobitnie wokalistka w wywiadzie.

dh0ch8o

Widać, że mężczyzna, z którym się związała, szanuje jej niezależność i pozwala, by sama o wszystkim decydowała. A przede wszystkim okazał się być wsparciem nie tylko dla niej, ale i dla Allana (7 l.) synka artystki, który jest dla niej całym światem. Wygląda na to, że Górniak znalazła w końcu swoje miejsce w życiu. – Jestem szczęśliwa – kończy wywiad gwiazda.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Krawczyk: Sukces zawdzięczam żonie

dh0ch8o

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

dh0ch8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh0ch8o
dh0ch8o