Trwa ładowanie...

Edyta Górniak opowiedziała Magdzie Mołek o chorobie. Spisała już testament

Edyta Górniak otworzyła się w programie Magdy Mołek. Artystka opowiedziała o bólu, śmierci, ojcu i nieszczęśliwych miłościach.

Edyta Górniak opowiedziała Magdzie Mołek o chorobie. Spisała już testamentŹródło: Instagram.com
dvftvug
dvftvug

Edyta Górniak była pierwszym gościem nowego sezonu programu "W roli głównej". Wokalistka otworzyła się w intymnej rozmowie z Magdą Mołek.

- Myślę o śmierci. Pierwsze myśli zaczęły się, gdy straciłam trochę zdrowia. Bardzo długo chorowałam i ten ból fizyczny dał mi w kość. Dzielnie znoszę turbulencje emocjonalne, ale ból fizyczny jest dla mnie trudny. Przez wiele tygodni nie ustępował. Nie działały leki przeciwbólowe, kroplówki, nic. Usiadłam wtedy z Allanem i powiedziałam mu, ile mamy pieniędzy i gdzie one są. Jak ma postępować, żeby je zdobyć. On wie, że to wszystko jest też w testamencie i wie, że to jego - powiedziała wokalistka.

ZOBACZ: Górniak wspomina Walentynki: "Spędziłam ten dzień z jogą, w wyciszeniu i medytacji"

Piosenkarka opowiedziała również o śmierci ojca, z którym nie utrzymywała kontaktów od czasu, gdy rozstał się z matką artystki.

dvftvug

- Nie udało nam się spotkać przed śmiercią. Przez to, że nie widziałam, że umierał, został w mojej pamięci żywy. Te wspomnienia, które mam, są dobre. On był przystojny, uśmiechnięty. Pamiętam też skrawki kłótni w domu. Jak tata odszedł, to po pogrzebie obudziłam się i poczułam wielkie uczucie tęsknoty.

Mołek zapytała Górniak o relacje z mężczyznami. Artystka ma na koncie kilka medialnych i nieudanych związków. Wyznała, że bliskie relacje łączyły ją z prawnikiem, Piotrem Schrammem.

- Myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, wrażliwości muzyki, ludzi, empatii, mojej przestrzeni, żeby być kreatywnym, zamiłowania do podróży, tego, że jestem mamą, to miał Piotr Schramm. On dawał mi przestrzeń i akceptację, że ja chciałam wracać na te nasze spotkania. Nie żałuję rozstania, bo wtedy byliśmy świadomi różnic między nami. Byliśmy zgodni w tej niezgodności.

Artystka ma świadomość, że w Polsce trudno jej zbudować trwałą relację.

- Mężczyźni patrzą na mnie przez pewien pryzmat. Czasem mnie idealizują, czasem myślą o mnie według zasłyszanych legend.

dvftvug

Na koniec dodała smutno:

- Mężczyźni lubią się we mnie zakochiwać, ale nie potrafią do końca kochać.

Widzieliście premierowy odcinek "W roli głównej"?

dvftvug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvftvug