Trwa ładowanie...

Edyta Górniak o Szpaku: Dziwne nie znaczy ciekawe

Edyta Górniak o Szpaku: Dziwne nie znaczy ciekaweŹródło: AKPA
d1zyri2
d1zyri2

Edyta Górniak dołączyła do grona krytyków Michał Szpak, gwiazdy programu "X Factor", który niewątpliwie jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osobowości medialnych. Dziwaczny i ekscentryczny styl Szpaka najwidoczniej nie przypadł artystce do gustu. W wywiadzie dla wp.tv piosenkarka wyjaśnia, że nie zawsze to, co dziwne jest zarazem ciekawe.

Przykre słowa ze strony Edyty padły po długich namowach reportera o komentarz i prognozę dalszej kariery Szpaka. Choć piosenkarka wyraźnie dała do zrozumienia, że nie chce wypowiadać się na jego temat, w końcu wyznała dlaczego nie ma uznania dla początkującego wokalisty:
- [...] głos publiczności nie zawsze jest właściwy. [...] W Polsce talentów nie brakuje, nie brakuje również osobowości, natomiast czasem ludzie, spragnieni wrażeń zbyt szybko oceniają ludzi, zbyt pochopnie, mylą ciekawość z dziwnotą. Jak coś jest dziwne to nie znaczy, że jest wystarczająco ciekawe, żeby być na scenie muzycznej - stwierdziła artystka, wyraźnie nawiązując w aluzji do Michała Szpaka.

Piosenkarka, która jest potencjalną jurorką dwóch muzycznych talent show: "X Factor" i "Bitwy na głosy" zwraca uwagę, że nowe gwiazdy nie powinne być zbyt jaskrawe, jeśli chodzi o zachowanie i osobowość:
-Trzeba pamiętać, że muszą to być osoby, które nie irytują. Oczywiście, mogą to być osoby kontrowersyjne w pewnym stopniu, ale jeżeli irytują za trzecim wystąpieniem to znaczy, że nie powinien być przez kilka lat na scenie. My mamy zdolnych ludzi, i młodszych i starszych i na pewno warto, aby ten nasz rynek się rozwijał i żeby pojawiały się nowe talenty. Mówię o tym, żeby ktoś miał ciekawą osobowość, ale nie... No nie wiem, nie chcę tak mówić wprost, i tak już za wiele powiedziałam - urwała Edyta.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d1zyri2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zyri2