Trwa ładowanie...
dhpekph

Edyta Górniak najjaśniej błyszczącą gwiazdą festiwalu. Oczarowała Operę Leśną

Edyta Górniak jest stworzona do występowania na wielkich estradach. Trzeci dzień festiwalu TOP of the TOP należał do niej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Górniak dała zachwycający występ
Górniak dała zachwycający występ (ONS.pl)
dhpekph

Wychodząc na scenę jest skromna i delikatna, a w trakcie wykonywania piosenek rzuca na kolana. Nie ma wątpliwości, nieodparty urok i potężny głos – to jej największe atuty, którymi zawsze zdobywa serca publiczności. I nic dziwnego, wypadła z całejgo koncertu najlepiej. Wcześniej wydawało się, że wykonawcy zmagają się z problemami z nagłośnieniem. Cóż, prawda jest taka, że mogliśmy wierzyć w problemy techniczne dopóki nie zaśpiewała. Trafiony w każdy dźwięk występ zwyczajnie zachwycił. Jedno jest pewne, o znakomitym, emocjonalnym i pełnym ozdobników wykonaniu „To nie ja” jeszcze długo będzie głośno. Na tym jednak się nie skończyło. Piosenkarka złożyła hołd jednej z ulubionych wokalistek, Arethcie Franklin.

- Zobaczcie, jak muzyka jest ważna w naszym życiu, jak łagodzi obyczaje, zbliża nas, jak kroczy z nami przez całe życie. A potem odchodzimy i pozostaje po nas muzyka dla innych pokoleń. I dziś zastała nas smutna wiadomość, odeszła jedna z największych artystek i inspiracja dla innych, w tym także dla mnie – Aretha Franklin. Pozwólcie, że przywołamy jej ducha – mówiła wzruszona ze sceny.

Wzruszenie jednak nie odebrało jej głosu – przeciwnie, jeszcze bardziej wzmocniło. Górniak brawurowo wykonała „A Natural Woman”, a jej wokalizy z pewnością poruszyły nawet największego sceptyka. Trzeba przyznać, to był hołd godny prawdziwej diwy. I trzeba przyznać, że Edyta Górniak nie ma sobie równych. Królowa festiwali piosenki jest tylko jedna!

dhpekph

Podziel się opinią

Share

dhpekph

dhpekph