Trwa ładowanie...

"Edge": Alicja Bachleda-Curuś dołączyła do obsady amerykańskiego serialu

Share
"Edge": Alicja Bachleda-Curuś dołączyła do obsady amerykańskiego serialu
Źródło: AKPA
d48vjq5

Alicja Bachleda-Curuś od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie próbuje swoich sił na tamtejszym rynku filmowym. Do tej pory niestety bez większych sukcesów. Teraz to się może zmienić. Okazuje się, że gwiazda dostała rolę w serialu "Edge", który powstaje specjalnie dla Amazona.

Polska gwiazda przez długi czas nie miała dobrej passy. Nie poddała się jednak i być może w końcu zostanie doceniona. Obecnie firma Amazon przygotowuje serial "Edge", w którym zaproponowano jej jedną z głównych ról. Ma to być western, opowiadający o mężczyźnie szukającym zemsty na zabójcach swojego brata. Bachleda-Curuś miałaby zagrać rolę ciężarnej Pilar - dziewczyny więzionej przez swojego męża i brata.

Prezentowana historia będzie oparta na serii książek George'a Gilmana. W obrazie oprócz naszej rodaczki zobaczymy też Australijkę polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski, Ryana Kwantena i Maxa Martiniego.

d48vjq5

Scenariuszem serialu ma zająć się Shane Black. Filmowiec weźmie też na siebie obowiązki reżysera i producenta wykonawczego. Pomagać mu będzie Fred Dekker - jako współscenarzysta i producent.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś o zagranicznej karierze

d48vjq5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48vjq5
d48vjq5