Trwa ładowanie...

Ed Sheeran w dokumencie "Dziewięć dni i nocy"

Share
Ed Sheeran w dokumencie "Dziewięć dni i nocy"
d3s4w5l

Ed Sheeran wprowadza widzów do swojego studia, gdzie mogą zobaczyć, jak wygląda życie gwiazdy. Piosenkarz odczuwa ogromną presję, ale jednocześnie jest pełen energii i inspiracji do tworzenia muzyki. Publiczność będzie towarzyszyć Edowi w czasie ostatnich chwil przed premierą płyty x, zaplanowanej na 23 czerwca.

Pochodzący z Framlingham, Suffolk w Anglii wokalista i twórca muzyki zdobył sławę dzięki zdolności łączenia pełnego emocji soulu z folkiem, w dodatku z hip hopowym zacięciem. W wieku 23 lat, Ed wydał debiutancką płytę zatytułowaną +, która pokryła się wielokrotną platyną. Ten krążek, promowany singlem The A Team został również doceniony przez krytyków, co udowodniła trzykrotna nominacja do nagrody GRAMMY (za piosenkę roku i dla najlepszego debiutanta) oraz dwie statuetki BRIT dla najlepszego artysty i za najlepszy debiut. Sheeran zdobył również uznanie za energetyzujące występy na żywo,o czym świadczą wyprzedane trasy koncertowe i wielokrotne występy w Madison Square Garden. 23 czerwca ukaże się płyta x, a już teraz można usłyszeć promującą ją piosenkę Sing z wyjątkowym teledyskiem w konwencji Muppetów. Nad płytą Sheerana pracowali tacy producenci i artyści, jak Rick Rubin, Pharrell Williams, Jeff Bhasker czy Johnny McDaid ze Snow Patrol. Światowe tournée ruszy w sierpniu ze Stanów Zjednoczonych.

Odcinki z udziałem Eda Sheerana to kolejna odsłona dokumentalnego cyklu MTV spod znaku Dziewięć dni i nocy. W tej obsypanej nagrodami serii, MTV uchwyciło już kluczowe momenty w życiu takich gwiazd, jak Nicki Minaj, Britney Spears, Demi Lovato, a ostatnio Miley Cyrus w programie Miley: The Movement.

Emisja: czwartek 12 czerwca, godz. 20:15

d3s4w5l

Podziel się opinią

Share
d3s4w5l
d3s4w5l