Trwa ładowanie...

Dziwne zachowanie Jarosława Jakimowicza w TVP. Podziękował Antoniemu Macierewiczowi

Jarosław Jakimowicz nie mógł się powstrzymać. Podczas wizyty w studiu TVP wstał i podekscytowany podbiegł do Antoniego Macierewicza. Reakcja internautów jest jednoznaczna.

Dziwne zachowanie Jarosława Jakimowicza w TVP. Podziękował Antoniemu MacierewiczowiŹródło: East News
dbghgt2
dbghgt2

Ostatnio Jarosław Jakimowicz coraz częściej pojawia się w mediach. Zapomniany aktor nie kryje się ze swoimi homofobicznymi poglądami. Radykalnie wypowiada się też w innych sprawach związanych z polityką i szczególnie broni tradycyjnych wartości.

Niedawno Jarosław Jakimowicz pojawił się w jednym z programów TVP. Znowu jest o nim głośno, ale bynajmniej nie z powodów zawodowych. Wszystko przez dziwne zachowanie gwiazdora w studiu. W programie "Jedziemy" gościem oprócz aktora był też Antoni Macierewicz.

ZOBACZ: Jarosław Jakimowicz ostro o uczestnikach Big Brothera

Kiedy dziennikarz zakończył wywiad z politykiem, Jarosław Jakimowicz wstał i podekscytowany podszedł do Macierewicza. Stwierdził, że koniecznie musi podziękować politykowi.

dbghgt2

- Dziękuję za ten wspaniały wiek. Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, w imieniu Polaków wszystkich, którzy to rozumieją i tych, którzy rozumieją to inaczej. Jestem dumny i zaszczycony - powiedział.

Jak zareagowali internauci?

"Lansuje się" - napisał jeden z fanów.
"Szuka pracy w TVP i już zaczął się podlizywać",
"Ale lizus",
"Co za głupota! Jakimowicz stracił rozum".

dbghgt2

Opinie w sieci są niemal jednoznaczne. Większość widzów wyśmiała zachowanie aktora. Pojawili się też jednak zwolennicy Jarosława Jakimowicza, którzy gratulują mu postawy i uważają, że postąpił świetnie. A wy co sądzicie?

dbghgt2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbghgt2