Trwa ładowanie...

Dziś premierowy odcinek SNL Polska. Czy będzie hit?

Już dziś przekonamy się, czy SNL dorówna poziomem do amerykańskiego pierwowzoru? Apetyt jest duży! Pierwszy odcinek polskiej edycji kultowego Saturday Night Live zobaczymy o 21.00 na kanale YouTube SNL Polska oraz w Showmaksie. Kogo i czego możemy się spodziewać po nowym show?

Share
Dziś premierowy odcinek SNL Polska. Czy będzie hit?Źródło: Materiały prasowe
d18hzdo

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. Podobnie jak w oryginale, w polskiej wersji znajdą się stałe elementy programu - skecze i występy muzycznych gwiazd, a każdy odcinek będzie zbudowany wokół postaci prowadzącego-gościa.

To miejsce jako pierwszy zajmie Piotr Adamczyk. Rola ta wiąże się z wygłoszeniem otwierającego monologu z komentarzem do aktualnych wydarzeń. Aktorzy zapowiadają, że choć program jest amerykańskim formatem, to nie zabraknie w nim polskich akcentów.

Dlaczego warto obejrzeć SNL Polska? Choćby dlatego, że każdy z gości jest zaangażowany w produkcję odcinka od początku do końca - nie ma tu wcześniej napisanych ról. To gość pracuje nad skeczami, żartami i wciela do scenariusza swoje pomysły. Utalentowany aktor z dużym poczuciem humoru, taki jak Piotr Adamczyk, może być początkiem sukcesu. Publiczność z pewnością przekona się jakie żarty śmieszą zaproszonych gości.

Gościem muzycznym dzisiejszego odcina będzie Daria Zawiałow, która wykona kilka utworów z najnowszej płyty na żywo. Ponadto w polskiej edycji oprócz gości zobaczymy stałą obsadę w której znaleźli się Laura Breszka, Monika Babula, Karolina Piechota, Helena Ganjalyan, Magda Smalara, Michał Meyer, Michał Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Szymon Mysłakowski, Mateusz Grydlik i Kamil Pruban.

d18hzdo

Czy SNL uda się wnieść nową jakość do programów rozrywkowych w Polsce i stanowić dobra alternatywę dla publiczności poszukującej innej rozrywki niż kabarety? Sprawdźcie dziś o 21:00!

Sprawdź teź nasz wywiad z Darią Zawiałow, w którym zdradza kulisy swojej kariery:

d18hzdo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18hzdo
d18hzdo