Trwa ładowanie...

"Dziewczyny ze Lwowa": serial wraca do TVP1

Share
"Dziewczyny ze Lwowa": serial wraca do TVP1
Źródło: AKPA
dh75oyf

"Dziewczyny ze Lwowa" wracają na antenę. Jeden z najpopularniejszych cotygodniowych seriali TVP1 ma pojawić się w wiosennej ramówce stacji.

"Dziewczyny ze Lwowa" to serial obyczajowo-komediowy produkowany dla TVP1 przez Studio A, należące do ATM Grupy. Opowiada perypetie czterech młodych dziewczyn: Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po stracie pracy we Lwowie przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie.

Serial był emitowany w TVP1 w ubiegłym roku, od 6 września do 29 listopada w niedziele o 20.25. Średnia widownia wszystkich odcinków wyniosła 3,71 mln osób, co dało produkcji drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych seriali cotygodniowych (pierwsze zajął "Ojciec Mateusz").

dh75oyf

"Dziewczyny ze Lwowa" dużą popularność zdobyły także na Ukrainie. Tamtejsi widzowie mogli oglądać serial na kanale 1+1. Jak podaje portal wirtualnemedia, w wersji naszych sąsiadów miał jednak zmieniony tytuł na "Nasze Panie w Warszawie", a swoich głosów lwowiankom użyczyły ukraińskie gwiazdy: Ludmiła Barbir, Olga Sumska, Liliana Rebrik i Olga Freimut.

Serial, jak wynika z informacji portalu wirtualnemedia.pl, ma wrócić na antenę TVP1 wiosną przyszłego roku. Umowa na realizację nowych odcinków pomiędzy TVP i Studio A nie została jeszcze podpisana, ale ma zostać sfinalizowana jeszcze przed końcem wakacji.

Zobacz także: Orange Kino Letnie: Artur Żmijewski o serialu "Na dobre i na złe"

dh75oyf

Podziel się opinią

Share
dh75oyf
dh75oyf