"Dziewczyny ze Lwowa": nie będzie kontynuacji hitu TVP?

"Dziewczyny ze Lwowa": nie będzie kontynuacji hitu TVP?
Źródło zdjęć: © newspix.pl

12.04.2016 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od wielu tygodni pojawiają się niepokojące informacje na temat dalszych losów hitów TVP. Pod znakiem zapytania stanęła przyszłość m.in. "Blondynki". Teraz okazuje się, że nie wiadomo, czy także uwielbiane przez widzów "Dziewczyny ze Lwowa" powrócą jeszcze na ekrany. Okazuje się, że nawet obsada produkcji wciąż nie wie, co będzie dalej z hitem.

Przypomnijmy, że emitowana w niedzielne wieczory seria przedstawiała losy czterech dziewczyn, które przyjeżdżają do Polski i próbują ułożyć sobie życie w nowym miejscu. Fabuła skupiała się na ich pracy, nauce, poznawaniu nowych ludzi oraz aklimatyzacji w nieznanym dla nich kraju. Produkcja z miejsca stała się hitem, a każdy odcinek przyciągał przed ekrany ponad 3,5 miliony Polaków.

Katarzyna Ucherska, wcielająca się w Olgę Juszczuk, zdradziła, że bardzo liczy na kolejny sezon serialu. Podkreśliła przy tym, że jedna z głównych ról w "Dziewczynach ze Lwowa" była dla niej nie tylko wyzwaniem, lecz przede wszystkim ogromną szansą. Przyznała, że zżyła się ze swoją bohaterką i liczy że to jeszcze nie koniec jej przygody z hitem TVP.

- Bardzo tęsknię za nią i mam nadzieję, że będziemy kręcić drugą serię, ale nie mam na ten temat żadnych informacji. Przez moją bohaterkę uczyłam się języka ukraińskiego, a teraz się uczę języka rosyjskiego, i to cały czas we mnie gdzieś tkwi bardzo głęboko - wyznała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Po zmianie władz w Telewizji Polskiej nie wiadomo, czy serial będzie kontynuowany. W ubiegłym roku mówiło się, że kolejne odcinki zostaną nakręcone i wyemitowane jesienią 2016 roku. Wiele wskazuje na to, że tak się jednak nie stanie. Mówi się, że od września TVP1 w niedzielne wieczory emitować będzie 10. sezon "Rancza".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także