Trwa ładowanie...

"Dziewczyny" i "Figurantka" w Polsce zaraz po USA

Share
"Dziewczyny" i "Figurantka" w Polsce zaraz po USA
d2b4efz

Dzień po amerykańskiej premierze można w Polsce oglądać dwa seriale: *"Dziewczyny" oraz "Figurantkę". Produkcje dostępne są w usługach HBO GO oraz HBO OD.*

"Dziewczyny", które na antenę HBO trafią 30 lipca opowiadają o młodych mieszkankach Nowego Jorku. Dwa lata po skończeniu college?u, 24-letna Hannah traci grunt pod nogami, kiedy jej rodzice oświadczają, że nie będą jej dłużej utrzymywać. Duże zmiany czekają także jej koleżanki, które nieoczekiwanie stają przed ważnymi, życiowymi wyborami. Pomysłodawczynią i odtwórczynią jednej z ról w serialu jest Lena Dunham. Na ekranie oglądać można także Allison Williams, Jemima Kirke, Lena Dunham and Zosia Mamet.

"Figurantka", której telewizyjna premiera odbędzie się 11 czerwca, to z kolei opowieść o byłej senator, Selinie Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydenta USA. Szybko okazuje się, że nowa praca nie jest tym, o czym marzyła, ale wszystkim, czego się obawiała. Serial opowiada o losach Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszechnym Waszyngtonu. Pomysłodawcą serialu jest Armando Iannucci.

d2b4efz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b4efz
d2b4efz