Trwa ładowanie...

Dziewczyna Wojewódzkiego już wzbudza emocje. W "Tańcu z gwiazdami" chce jej partnerować najpopularniejszy tancerz

Po występie w "Azji Express" dziewczyna Wojewódzkiego nie cieszyła się sympatią widzów. Ostatnio mówiło się, że przez złą sławę nikt nie chce być jej partnerem w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się jednak, że jeśli Renata Kaczoruk rzeczywiście weźmie udział w show, chciałby z nią wystąpić najpopularniejszy tancerz programu - Rafał Maserak. Skąd taki pomysł?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dziewczyna Wojewódzkiego już wzbudza emocje. W "Tańcu z gwiazdami" chce jej partnerować najpopularniejszy tancerzŹródło: ONS.pl
d4h4kqv

Wciąż pamiętamy "Renulkę" z pierwszej edycji programu "Azja Express". Bezkompromisowa zawodniczka, która popadła w konflikt z Małgorzatą Rozenek-Majdan, długo tłumaczyła się ze swojego negatywnego obrazu w show. W swoim zachowaniu nie widziała nic niestosownego, a winą za złośliwe komentarze w sieci obarczyła montaż.

Podobno Renata Kaczoruk znów może pojawić się na ekranie. Modelka jest bowiem wymieniania wśród gwiazd, które najprawdopodobniej pojawią się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Początkowo mówiło się, że przez medialne zamieszanie wokół dziewczyny Kuby Wojewódzkiego oraz emocje, jakie wzbudza, nikt nie chce z nią tańczyć.

Teraz pojawiły się zupełnie inne informacje. Renata wzbudza emocje i zainteresowanie, czym zwróciła uwagę kilku tancerzy. Jak informuje "Fakt", z Kaczoruk z chęcią zatańczyłby kilkukrotny zwycięzca show - Rafał Maserak.

d4h4kqv

- Rafał nie chce w tej edycji występować u boku mało znanej partnerki. A Renata wzbudza emocje wszędzie, gdzie się pojawi. Ponadto jest jego zdaniem atrakcyjna i temperamentna. Rafał namawia więc twórców show, żeby połączyć go w parę właśnie z Renulką - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia tancerza w rozmowie z tabloidem.

Starcie tych dwóch mocnych charakterów mogłoby być ciekawe. Jak myślicie?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Michał Piróg o "Azji Express 2". Poniża Kaczoruk

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4h4kqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h4kqv