Talent ShowDziewczyna Wojciecha Brzozowskiego w "Idolu". Pójdzie w ślady Sary Boruc?

Dziewczyna Wojciecha Brzozowskiego w "Idolu". Pójdzie w ślady Sary Boruc?

oprac. Anna Ryta

15.03.2017 17:52, aktual.: 15.03.2017 18:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niewiele osób pamięta, że kilka lat temu Sara Boruc (wtedy jeszcze Mannei) spróbowała zdobyć popularność, występując w "Idolu". Choć nie udało jej się zrobić muzycznej kariery (odpadła tuż przed ogłoszeniem finałowej dziesiątki), dziś święci triumfy u boku słynnego męża - Artura Boruca. Czy Aurelia Krząkała pójdzie w jej ślady?

Wojtek Brzozowski wspominał niedawno, że gdyby nie był sportowcem, zostałby muzykiem. Czy to właśnie w tej edycji "Idola" spełni jedno ze swoich marzeń? Okazuje się, że Brzozowski owszem, był widziany na castingu do programu, ale pojawił się tam z powodu planów wokalnych swojej partnerki - Aurelii Krząkały.

Dziewczyna jest instruktorką fitness, zimą jeździ na nartach (z ukochanym Wojtkiem poznali się 6 lat temu), a idąc śladami swojego partnera, próbuje sportów wodnych (windsurfing, kitesurfing i SUP, czyli pływanie na desce z wiosłem). Razem uprawiają także jogging i medytują.

Aurelia ma też spore doświadczenie muzyczne - od dziecka gra na pianinie, a kiedy miała 9 lat zaczęła uczyć się śpiewu. Teraz zawodowo zajmuje się szkoleniem swojego głosu i jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów. Ukończyła też Autorską Szkołę Musicalową, w której poznała różne formy tańca. Miała 16 lat, kiedy przyjechała na warsztaty muzyczne do Teatru Buffo.

Trzeba przyznać, że Aurelia wybrała sobie nietypowy repertuar. Na przesłuchaniu zaśpiewała "Kolorowy wiatr" z filmu "Pocahontas". - Na kinder party jak znalazł - podsumował złośliwie Wojtek Łuszczykiewicz. A co powiedzieli inni jurorzy? Jak bardzo mistrz surfingu wspiera swoją partnerkę i czy udało jej się przejść przez eliminacje? Tego wszystkiego dowiecie się z najbliższego odcinka "Idola" (15 marca godz. 20:00 w Polsacie).

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także