Dziennikarz TVP Info trafił do szpitala. Uspokoił widzów

Dziennikarz TVP Info trafił do szpitala. Uspokoił widzów
Źródło zdjęć: © AKPA

05.03.2020 15:18, aktual.: 05.03.2020 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adrian Klarenbach, znany między innymi z programów "Forum" czy "Minęła 20", zamieścił na Twitterze niepokojącą fotkę. Internauci szybko zareagowali, życząc mu powrotu do zdrowia i wyrazili nadzieję, że jego pobyt w szpitalu nie ma nic wspólnego z epidemią koronawirusa.

4 marca Adrian Klarenbach prowadził w TVP Info "Minęła 9", gdzie rozmawiał ze specjalistami o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce. Dzień później wrzucił fotkę z widokiem na szpitalny sufit i kroplówkę. "Jaki piękny wieczór i poranek" – napisał Klarenbach pod zdjęciem na Twitterze i szybko wytłumaczył, dlaczego musiał skorzystać z opieki medycznej.

"O kurcze!! Mam nadzieję, że nie korona!! Zdrowiej szybko!" (pisownia oryginalna – dop. red.) – napisał w komentarzu do zdjęcia Jacek Wrona, komentator spraw bezpieczeństwa i autor kilkunastu książek.

Klarenbach szybko odpowiedział i uspokoił obserwujących go na Twitterze, pisząc: "Zwykły kamień".

Dziennikarz nie zdradził, kiedy znowu pojawi się na antenie, na co czeka wielu obserwujących go na Twitterze. W komentarzach pod zdjęciem dominują życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

"Proszę szybko wracać do zdrowia i dalej robić swoje w pięknym stylu", "Proszę zdrowieć i wracać do nas", "Lajka nie dam, bo nie lubię takich miejsc. Pozdrawiam" – pisali mu życzliwi internauci.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (634)
Zobacz także