Dziennikarz "Faktów" TVN Michał Tracz wziął ślub ze swoim partnerem. Na weselu nie zabrakło gwiazd

Michał Tracz związany jest z "Faktami" TVN
Michał Tracz związany jest z "Faktami" TVN
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

18.05.2022 15:04, aktual.: 22.05.2022 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

13 maja dziennikarz TVN24 Michał Tracz wziął ślub ze swoim partnerem. Dzień później na imprezie pojawiło się ponad 100 gości. Wśród nich był m.in. Michał Szczygieł.

W Polsce nie ma możliwości zawarcia małżeństwa przez osoby tej samej płci. Stąd nic dziwnego, że Michał Tracz i jego partner wzięli ślub w Wiedniu. Dzień później nowożeńcy świętowali wraz z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi na przyjęciu weselnym w Warszawie, w trakcie którego pokazano film z ich ślubu w Austrii.

Okazuje się, że parze udało się zmienić nazwiska na dwuczłonowe na poziomie aktu urodzenia.

Jak donosi "Fakt", uroczystość weselną poprowadził dziennikarz i reportażysta Mariusz Szczygieł.

- Przyjdzie czas i głęboko w to wierzę, że nasze państwo będzie musiało dostosować się do życia, potrzeb ludzi, a przede wszystkim do praw człowieka - powiedział w trakcie imprezy. Oprócz Szczygła na weselu pojawili się m.in. prezenter TVN24 Piotr Jacoń czy Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Przypomnijmy, że Tracz jest związany z TVN od kilkunastu lat. Był reporterem w TVN24 i TVN Warszawa. Na początku 2019 r. wrócił do redakcji TVN24, dołączając do zespołu przygotowującego program "Polska i Świat".

Od końca ub.r. dla "Faktów" przygotowuje przede wszystkim relacje dotyczące polskiej polityki i stosunków naszego kraju z instytucjami Unii Europejskiej.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także