Trwa ładowanie...

Dziennikarka o kulisach "Na językach": Na drzwiach nie ma złotej gwiazdy z napisem Agnieszka Szulim

Share
Dziennikarka o kulisach "Na językach": Na drzwiach nie ma złotej gwiazdy z napisem Agnieszka Szulim
Źródło: mat. prasowy
d4j9cfi

- Większość rzeczy mówionych przed "klapsem" to prawdziwe smaki show biznesu. O tylu szokujących rzeczach zostałam uświadomiona (lub ja uświadamiałam), a ile razy Lizut był w ciężkim szoku to tylko my wiemy. Gdyby zrobić program z tego, co mówimy przed wciśnięciem REC to byłyby to kawał porządnego reality show - zdradza tajemniczo Barbara Pasek na swoim blogu.

- Nie ma nawet zarysu wypowiedzi, bądź sugestii co by można było…. Na przygotowanym ekranie oglądamy materiały reporterskie po raz pierwszy i jazda. Jazda, która czasem kończy się ryjem czy d*** w ramach wybuchu emocji - pisze dziennikarka.

Barbara Pasek zdradziła także, jak wygląda zaplecze programu.

d4j9cfi

- Nasze garderoby nie są podpisane imionami i nazwiskami. Może dlatego, że są tylko dwie, do tego obok siebie - ciężko byłoby się pogubić. Jaki jest efekt - na drzwiach nie ma złotej gwiazdy z napisem "Agnieszka Szulim", co przyznacie - byłoby iście gwiazdorskie - zdradza Barbara Pasek, która obok Agnieszki Jastrzębskiej, Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Mikołaja Lizuta jest ekspertką programu "Na językach".

Na stronie www.barbara-belt.pl, możecie przeczytać cały wpis, w którym dziennikarka zdradza, kto pojawia się na planie jako ostatni i kto z kim toczy najbardziej zażarte dyskusje.

Jesteście zaskoczeni tym, jak wyglądają kulisy programu "Na Językach"?

(fot. mat. prasowy)
Źródło: (fot. mat. prasowy)
d4j9cfi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9cfi
d4j9cfi