Dziennikarka była przerażona. Reakcja Węgrów przeszła najśmielsze oczekiwania

Do zadziwiającej sytuacji doszło w trakcie meczu rozgrywanego w ramach Euro 2020. Gdy Węgrzy strzelili gola Francuzom, jeden z piłkarzy zbiegł z boiska, ciesząc się z sukcesu. Przy okazji zdemolował stanowisko dziennikarki. Ta nie wiedziała, co robić.

Piłkarz zdemolował stanowisko dziennikarkiPiłkarz zdemolował stanowisko dziennikarkiŹródło: TVP Sport
d3ctztp
d3ctztp

Na twitterowym profilu TVP Sport pojawiło się krótkie wideo z meczu, w którym grały reprezentacje Węgier i Francji. "Mistrzowie świata? Na trybunach w Budapeszcie! A na boisku Węgrzy sensacyjnie prowadzą do przerwy z Francją 1:0. A może dzisiaj będzie... sobota cudów?" - czytamy w sieci.

Do wpisu dołączono nagranie z sensacyjnej bramki. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego (poza golem strzelonym silniejszej drużynie), gdyby nie fakt, że piłkarz, ciesząc się z wyniku, potrącił biurko dziennikarki, zrzucił rzeczy, które na nim leżały i przestraszył kobietę.

Ta pracowała blisko murawy, komentując wydarzenie. Zachowanie sportowca bardzo ją zaskoczyło, a impet, z jakim wpadł w jej stanowisko, mógł przerazić. Całą sytuację możecie zobaczyć na filmiku.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry do pierwszych 45 minut pojedynku na Puskas Arenie w Budapeszcie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Attili Fioli. Po szybkim ataku 31-letni obrońca wpadł z piłką w pole karne i precyzyjnym uderzeniem przy słupku dał radość kibicom - czytamy w serwisie Sportowe Fakty.
d3ctztp

Dziennikarka podobno nie miała problemu z całą sytuacją, którą uchwyciły kamery operatora telewizyjnego.