Trwa ładowanie...

Dziennikarka BBC kaszlnęła na wizji. Prowadziła program o koronawirusie

Carrie Gracie zaliczyła wpadkę w relacji na żywo. Dziennikarka, wyjaśniając Brytyjczykom, jak mają chronić się przed koronawirusem, dostała ataku kaszlu.

Share
Dziennikarka BBC kaszlnęła na wizji. Prowadziła program o koronawirusieŹródło: bbc
dz1sqw8

Telewizja na żywo niesie za sobą niespodziewane sytuacje. Czwartkowego poranka przekonała się o tym nowa prezenterka BBC News, która prowadziła specjalny program "Koronawirus: odpowiadamy na wasze pytania".

W trakcie połączenia z przedstawicielem ekspertów ds. edukacji w kwestii zamykania szkół w Wielkiej Brytanii, obecna w studiu Carrie Gracie zaczęła kaszleć. Nie wykonała prewencyjnego ruchu, który pozwoliłby jej zakasłać w rękaw, ale klasycznie przykryła buzię dłonią.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Po chwili dziennikarka uspokoiła widzów, aby nie traktowali tego jako przejaw zarażenia koronawirusem.

dz1sqw8

- Powiem tylko, że drapie mnie coś w gardle i nie mam uporczywego kaszlu ani gorączki - wyjaśniła.

Próbowała zażartować z sytuacji, dodając, że studio bywa czasem zakurzone. Szefowie BBC raczej nie będą zadowoleni z tej uwagi.

Brytyjscy widzowie dali wyraz swojemu niezadowoleniu w mediach społecznościowych. Na Twitterze pojawiły się głosy, że to niemożliwe, aby największa stacja w kraju w obliczu pandemii pozwalała chorej dziennikarce pracować. Apelowano o wysłanie Carrie Gracie do domu.

dz1sqw8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz1sqw8
dz1sqw8