Trwa ładowanie...

#DzieńdobrylatoWP zaprasza na gorące weekendowe poranki

#DzieńdobryWP zmienia kierunek na wakacyjny i pod nazwę #DzieńdobrylatoWP umilać będzie weekendowe poranki. Pierwsze wydania programu już 8 i 9 lipca. Prowadzący zapraszają na rozmowy na tematy lifestylowe, poradnikowe i ważne społecznie, a także komentarze do bieżących wydarzeń politycznych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

#DzieńdobrylatoWP zaprasza na gorące weekendowe porankiŹródło: WP.PL
d1o5vit
d1o5vit

W #DzieńdobrylatoWP widzowie zobaczą to wszystko, co zwyczajowo pojawiało się w #DzieńdobryWP, ale w lżejszej formie, tak by lepiej zestroić się z klimatem letniego poranka - czasu, gdy przy porannej kawie mamy ochotę na więcej treści o charakterze lifestylowym. Redakcja już szykuje arsenał pomysłów, wizyty gwiazd showbiznesu, sportu, ekspertów w dziedzinie podróży, urody, technologii czy kuchni, oczywiście nie zabraknie bieżących tematów politycznych.

W roli prowadzących zobaczymy Małgorzatę Serafin na zmianę z Maciejem Orłosiem. Emisja programu rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 1o:00. Na najbliższy weekend zaplanowano:

SOBOTA (08.07)
• Loża komentatorów: Jacek Żakowski, Paweł Lisicki, Kamila Baranowska, Sławomir Sierakowski – echa po wizycie prezydenta Donalda Trumpa w Polsce – polityczne podsumowanie tygodnia
• Magda Pomorska – WP Kuchnia – szybkie i proste koktajle, inspirowane kuchnią Amerykańską. Jak szybko i fajnie robić posiłki, niedużym kosztem?
• Borys Szyc – opowie o swojej wizycie w Puszczy Białowieskiej i jej ochronie
• Wakacje z seniorem – akcja Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” wspierającego seniorów
• Kasia Sokołowska – jak dobrać biżuterię do naszej stylizacji – również na wakacje

WP.PL
Źródło: WP.PL

NIEDZIELA (09.07)

d1o5vit

• Barbara Kurdej-Szatan – uwaga na kleszcze! Opowie o trudach leczenia, diagnozy choroby i trudach życia z nią
• Ratownicy medyczni – Opowiedzą o trudach swojej pracy i dlaczego dla pasji oraz chęci pomocy innym – nadal pracują w tak trudnych warunkach
• Podróżnicy z bloga Łopacińskich Świat: mama – Eliza Łopacińska i dzieci Tomek oraz Łucja – o wspólnym podróżowaniu z dziećmi w wakacje.
• Magda Pomorska z WP Kuchnia – przygotuje smaczne i proste przekąski dla dzieci, które z łatwością można zabrać w podróż i się „nie psują”
• Karolina Wierzbińska z WP Turystyka – o ciekawych destynacjach na wakacje w Polsce, gdzie można aktywnie spędzić czas z dziećmi i gdzie zarówno dzieci, jak i rodzice się nie nudzą

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1o5vit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o5vit