Trwa ładowanie...
hubertus

Dzień św. Huberta w Pałacu Pacółtowo z gwiazdami

Pałac Pacółtowo słynie ze wspaniałego ośrodka jeździeckiego, z jednym z największych w Europie terenów do swobodnej jazdy, który organizuje zawody i wydarzenia jeździeckie. Na co dzień można pojeździć konno w malowniczych obszarach Wzgórz Dylewskich.

Share
Dzień św. Huberta w Pałacu Pacółtowo z gwiazdamiŹródło: Materiały prasowe
d4f36hn

W najbliższą sobotę, 30 września, fani kultury jeździeckiej będą mogli uczestniczyć w Hubertusie – dorocznym święcie jeźdźców, koni i miłośników natury. Tradycję narodzoną w XVIII wieku, która kazała gonić dziką zwierzynę, dzisiaj zastępuje tzw. lis, czyli jeździec,. Hubertus jest bardzo ważnym świętem jeździeckiej kultury. W Pałacu Pacółtowo to wydarzenie i dobra zabawa dla tych, którzy lubią celebrować każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu, w doborowym towarzystwie, jednocześnie realizując swoje pasje.

Wśród gości znajdą się m.in. aktorki: Joanna Moro, Aleksandra Nieśpielak i Klaudia Halejcio.

W tegorocznym programie poza samą wielką gonitwą za lisem, znajdą się między innymi kaskaderskie pokazy jeźdźców oraz kadryl – układy choreograficzne. Hubertus 2017 to również atrakcje dla tych, którzy nie czują się pewnie w siodle, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: pokazy koni fryzyjskich i sokolnictwa, wycieczki bryczką, a także tradycyjne biesiady, ogniska, strzelanie z łuku, animacja, zabawy dla dzieci i dorosłych. Imprezę poprowadzi Paweł Kleszcz

Wszystkie informacje na:
www.PalacPacoltowo.pl
www.fb.com/PalacPacoltowo
www.instagr.am/PalacPacoltowo

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4f36hn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f36hn
d4f36hn