"Dzień dobry TVN": Weronika Marczuk zdradziła szczegóły z życia prywatnego

"Dzień dobry TVN": Weronika Marczuk zdradziła szczegóły z życia prywatnego
Źródło zdjęć: © ONS.pl

19.12.2019 11:03, aktual.: 19.12.2019 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Weronika Marczuk pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała m.in. o ciąży. Poruszyła też kwestię swoich relacji z mężczyznami.

Weronika Marczuk była gościem w ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN". Gwiazda obecnie jest w ciąży i już niedługo powinna powitać na świecie pierwsze dziecko. W trakcie programu aktorka opowiedziała o początkach swojej ciąży, a także zdradziła trochę informacji o swoim partnerze.

Dowiedzieliśmy się, że Marczuk jest już w związku od 7 lat ze swoim obecnym partnerem. Nie ujawnia jednak jego tożsamości, ponieważ mężczyzna ceni sobie swoją prywatność.

- To jest rozsądne w naszych czasach. (...) Mam nadzieję, że ojciec dziecka pozostanie anonimowy, po pierwsze dlatego, że takie jest jego życzenie, a po drugie dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i wtedy ja byłam nieszczęśliwa, ale nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć - przyznała.

Aktorka ma za sobą małżeństwo z Cezarym Pazurą, które nie pozwoliło jej uniknąć błysków fleszy. Dzięki temu jest w stanie lepiej zrozumieć decyzję swojego aktualnego partnera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także