Publicystyka"Dzień Dobry TVN": Wellman do Wodzianki: Nie boisz się opinii, że jesteś łatwa?

"Dzień Dobry TVN": Wellman do Wodzianki: Nie boisz się opinii, że jesteś łatwa?

"Dzień Dobry TVN": Wellman do Wodzianki: Nie boisz się opinii, że jesteś łatwa?
Źródło zdjęć: © TVN

20.12.2011 12:48, aktual.: 04.02.2014 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Zasiewska była gościem wczorajszego programu "Dzień dobry TVN" , w którym na szczerą przepytkę wzięli ją Dorota Wellman i Marcin Prokop. Beztroska hostessa zmierzyła się z kłopotliwymi pytaniami o rodzinę, początki w telewizji i dalsze plany zawodowe. Z bezpośrednimi pytaniami nie kryła się Dorota Wellman, która wprost zapytała Wodziankę czy nie boi się opinii, że jest łatwa?

Wodzianka, która zasłynęła rolą najbardziej roznegliżowanej i bezpruderyjnej hostessy w programie Kuby Wojewódzkiego, wciąż pojawia się w mediach, mimo że talk show z jej udziałem zszedł już z anteny. Ponętna hostessa była gościem porannego programu "Dzień dobry TVN", w którym zmierzyła się z niewygodnymi pytaniami ze strony prowadzących. Szczególnie skrupulatnie młodą gwiazdkę przepytywała Dorota Wellman, która nie unikała osobistych kwestii.

Roześmiana i mało poważna zazwyczaj Wodzianka, po raz pierwszy zetknęła się z tak zdystansowanym podejściem do swojej osoby jaki prezentowała zwłaszcza prezenterka TVN. Dorota Wellman od początku rozmowy poruszała wstydliwe epizody z przeszłości Zasiewskiej, pytając ją o karierę w programie poświęconym muzyce disco polo, studia dziennikarskie i trudne relacje z rodziną, która nie toleruje jej telewizyjnych wybryków.

Obraz
© (fot. TVN)

W końcu padło też pytanie o zawodowe ambicje Dominiki i bezpruderyjne zachowanie, za sprawą którego uzyskała medialny rozgłos:
- Czy pokazywanie gołych piersi w telewizji, to jest według Ciebie sposób żeby zrobić karierę? - zapytała wprost dziennikarka. Wodzianka, która wymijająco starała się odpowiedzieć na to pytanie wkrótce usłyszała kolejne, jeszcze mocniejsze pytania ze strony dziennikarki:
- Czy zrobisz wszystko żeby się pokazać [...] żeby zaistnieć? Jeszcze jest parę rzeczy do pokazania - zasugerowała Wellman.
- To nie jest tak, że ja to robię żeby zrobić zamieszanie, po prostu jak jest fajna atmosfera na planie to się robi, co się chce - odpowiedziała Dominika. Jednak najostrzejsze pytanie dopiero padło:
- Czy nie boisz się Dominika takiej opinii, że jesteś łatwa, że zrobisz wszystko i staniesz się pośmiewiskiem środowiska? - zapytała Wellman. Na to pytanie Wodzianka lakonicznie zaprzeczyła i znacząco pokręciła głową.

Wygląda więc na to, że popularna hostessa jeszcze nie raz zaprezentuje widzom swoje wdzięki.

Obraz
© (fot. TVN)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także