Trwa ładowanie...
18-11-2016 09:30

"Dzień Dobry TVN": Urszula Chincz zastąpi Kingę Rusin

Kinga Rusin wyjechała na dwumiesięczną wyprawę do Argentyny w związku z nagrywaniem zdjęć do drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Podczas jej nieobecności śniadaniowe pasmo TVN wraz z Piotrem Kraśką będzie prowadzić m.in. Urszula Chincz.

Share
"Dzień Dobry TVN": Urszula Chincz zastąpi Kingę RusinŹródło: ONS.pl
d13bklh

Do niedawna mówiło się o tym, że na czas realizacji show Kingę Rusin w roli prowadzącej zastąpi Agnieszka Woźniak-Starak. Prawda jednak okazała się inna.

- Strasznie bym chciała, żeby to była prawda, ale niestety obawiam się, że to jakieś brednie, aczkolwiek dyrektorze kochany jestem w gotowości. To jest moje marzenie. Dyrektor o tym wie. Ja tu stoję cały czas w blokach startowych, ale nie… Nie dostałam takiej propozycji, niestety… - powiedziała pod koniec października jednemu z portali plotkarskich.

Jak się okazuje, nową twarzą wśród prowadzących „Dzień Dobry TVN” będzie Ula Chincz. Dziennikarka dołączyła do ekipy programu już dwa lata temu, ale dotąd głównie przeprowadzała wywiady i realizowała reportaże. Jednak nie tylko ona będzie zastępować Kingę Rusin. Obok Piotra Kraśki na kanapie prowadzące będą się zmieniać rotacyjnie – Chincz na zmianę z Anną Kalczyńską i Dorotą Wellmann, poinformowała „Super Express” osoba z TVN. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

Zobacz także: Kinga Rusin zdradza największe szaleństwo Piotra Kraśki

d13bklh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13bklh
d13bklh