Trwa ładowanie...

"Dzień dobry TVN": Top Model przygotował Michalinę do ekstremalnych warunków

Share
"Dzień dobry TVN": Top Model przygotował Michalinę do ekstremalnych warunków
Źródło: AKPA
dththxv

Michalina Manios była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek minionej edycji "Top Model". Dziewczyna pokonana w finale przez największe faworytki, doskonale radzi sobie po odejściu z programu, który jak przyznaje przygotował ją do najbardziej ekstremalnych warunków. Na jakim etapie jest kariera Michaliny i jakie pasje realizuje dzięki udziałowi w show?

Okazją do odpowiedzi na te pytania był udział Michaliny w weekendowym wydaniu programu ”Dzień dobry TVN”. W rozmowie z Kingą Rusin i Bartoszem Węglarczykiem modelka opowiedziała o swoich ostatnich doświadczeniach zawodowych.

Już niebawem Michalinę będzie można zobaczyć w najnowszej kampanii reklamowej jednej z polskich marek odzieżowych. Jak zauważyła prowadząca "Dzień dobry TVN", zdjęcia Manios są bardzo odważne, bo na wielu z nich modelka pozuje roznegliżowana. Jak jednak wyznała dziewczyna, od czasu udziału w ”Top model” nie ma już problemu z nagością:
- [...] od czasu udziału w programie przeszłyśmy taki chrzest bojowy, że raczej jesteśmy do każdych warunków, nawet najbardziej ekstremalnych przyzwyczajone - przyznała Manios.

dththxv

Jak się okazuje, Michalina Manios nie realizuje się wyłączne w branży modelingu. Dzięki udziałowi w programie dziewczyna z powodzeniem spełnia się w innej ważnej dla siebie dziedzinie jaką jest muzyka:
- Jest już projekt nagrania mojej płyty. Bardzo się też z tego cieszę, bo śpiew jest po prostu czymś, co towarzyszy mi od dziecka w zasadzie, i zawsze marzyłam żeby coś zrobić w tym kierunku - zdradziła początkująca modelka.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dththxv

Podziel się opinią

Share
dththxv
dththxv