Trwa ładowanie...
d3bqqym

"Dzień dobry TVN": stacja żartuje z TVP2

Makijaż sylwestrowy musi robić wrażenie i zwracać uwagę. Niewątpliwie makijażystka z "Pytania na śniadanie" wzięła sobie to do serca. Na antenie zaprezentowała wyjątkowo oryginalny trend. Modelka po umalowaniu przypominała klauna. Media i gwiazdy od razu podchwyciły temat i zaczęły parodiować makijaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dzień dobry TVN": stacja żartuje z TVP2
(Youtube.com)
d3bqqym

W błyskotliwy sposób do sprawy podeszli również producenci programu śniadaniowego w TVN. Do studia zaprosili kosmetyczkę i modelkę umalowaną w znany wszystkim odważny makijaż. Na jego podstawie gość programu miał pozbyć się trudnego make-upu - Cóż mi to przypomina, widok znajomy - zaczęła rozmowę Anna Kalczyńska. - Porozmawiamy o tym, jak zmyć to piękne cudo. Makijaż w sylwestra rządzi się swoimi prawami. Ten się właśnie urządził... swoim prawem - dodała wyraźnie rozbawiona Kalczyńska.

   dziendobry.tvn.pl
(dziendobry.tvn.pl)

Makijaż "zainspirował" również wiele polskich gwiazd do tego, żeby zrobić sobie zabawne zdjęcia i podzielić się nimi ze swoimi fanami na Instagramie. Wszystkich zaskoczyła Ewa Farna, która podczas sylwestrowego występu w TVN, wykonała jedną piosenkę właśnie w tym makijażu.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d3bqqym

Podziel się opinią

Share
d3bqqym
d3bqqym