Trwa ładowanie...

"Dzień dobry TVN": Rusin nie zamieszka z partnerem, bo bardzo kocha...

"Dzień dobry TVN": Rusin nie zamieszka z partnerem, bo bardzo kocha...Źródło: Kapif
d3moqbg
d3moqbg

[

]( http://www.fakt.pl )
Miłość Kingi Rusin (41 l.) i Marka Kujawy kwitnie. Prezenterka TVN z warszawskim prawnikiem związana jest od ponad roku. Zakochani postanowili zrobić kolejny krok i razem zamieszkać. Jak jednak dowiedział się Fakt, ten pomysł nie spodobał się córkom dziennikarki. Rusin postanowiła więc wstrzymać się i dać nastolatkom czas, by przywykły do nowej sytuacji.

Prowadzącej ”Dzień dobry TVN” od lat nie widzieliśmy tak promiennej jak przez ostatnie miesiące. Nareszcie w jej życiu zjawił się mężczyzna, który sprawił, że jest szczęśliwa i spełniona. Gdy już pewne stało się, że prawnik chce na stałe zająć miejsce w życiu gwiazdy, pojawił się spory problem. Mieszkające z Rusin córki z jej małżeństwa z Tomaszem Lisem (46 l.) – 12-letnia Iga i 15-letnia Pola – poczuły się ponoć zazdrosne.

d3moqbg

Kinga jest cudowną matką i dzieci zawsze stawiała na pierwszym miejscu. Ale jest też wciąż młodą kobietą, która nie chciałaby być sama do końca życia. W końcu zjawił się ktoś, kogo pokochała z wzajemnością. Nie mogli się już doczekać wspólnego zamieszkania, ale ze względu na uczucia Igi i Poli będą musieli poczekać – zdradza Faktowi znajoma dziennikarki.

Po rozstaniu z mężem pięć i pół roku temu Rusin całkowicie skupiła się na córkach i karierze w mediach i w biznesie. Nowa sytuacja przestraszyła podobno dziewczynki przyzwyczajone do tego, że mamę mają na wyłączność. Znajomi gwiazdy twierdzą, że pierwszy wspólny urlop Kingi, Marka, Poli i Igi okazał się niewypałem, wszelkie próby zaprzyjaźnienia się Kujawy z nastolatkami spełzły na niczym.

Nic dziwnego, że w tej sytuacji pomysł wspólnego zamieszkania dziennikarki i prawnika wywołał prawdziwą burzę. Kinga zachowała się bardzo rozsądnie i uległa presji córek. Teraz zamierza dać im tyle czasu, ile potrzebują, by przywykły do nowej sytuacji, zaakceptowały jej przyjaciela i zrozumiały, że nie zamierza on zabierać im miłości matki. To dobrze, że dla Rusin matczyna miłość jest najważniejsza!

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Anna Mucha z córeczką na spacerze. Foto

d3moqbg

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3moqbg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3moqbg