Trwa ładowanie...
d2ilxn0

"Dzień Dobry TVN". Reakcja KRRiT w sprawie naśmiewania się z koreańskiego wokalisty

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik urazili widzów "Dzień Dobry TVN" w jednym z wydań żartami na temat męskości koreańskiego wokalisty. Po licznych skargach, KRRiT podjęła decyzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik (ONS, Fot: ONS)
d2ilxn0

Kilka miesięcy temu w jednym z wydań "Dzień Dobry TVN", Anna Kalczyńska i Andrzej Sołytsik w programie na żywo poddali ocenie najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. To, że wg nich Jeon Jungkook nie wpisuje się w kanony piękna, które ich zdaniem są tymi najbardziej pożądanymi, dali znać w dość nieelegancki sposób.
ZOBACZ TAKŻE: Anna Kalczyńska tłumaczy się z homofobicznych zarzutów: "Pochodzę z tradycyjnego modelu związku"

Rok w rok TC Candler publikuje ranking 100 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Wśród nich są muzycy, aktorzy, youtuberzy, modele i różnej maści influencerzy.

d2ilxn0

Tegoroczny wybór laureata rankingu wywołał u niektórych duże emocje. Pierwsze miejsce zajął bowiem wokalista Jeon Jungkook z południowokoreańskiego zespołu BTS. Muzyk ma bardzo delikatną urodę - idealnie gładką, porcelanową cerę i łagodne rysy.

Komentarze dziennikarzy faktycznie były nie na miejscu:

Chłopięca zdecydowanie, niemal dziecięca (...) i mnóstwo kolczyków. Grzywka na pewno nie robi go najprzystojniejszym człowiekiem - ocenił Andrzej.

d2ilxn0

- Tym bardziej, że włosy zakładam, że farbowane - powiedziała Kalczyńska, co znowu rozbawiło współprowadzącego.

KRRiT podjęła decyzję

Layer 1

KRRiT zakończyła postępowanie w tej sprawie. Nie stwierdziła naruszenia przez nadawcę przepisów ustawy o radiofonii i telewizji. Działania podjęte przez TVN - oświadczenie władz spółki, zakończenie współpracy z autorem materiału - KRRiT uznała za wystarczające i adekwatne do zaistniałej sytuacji

KRRiT

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

d2ilxn0

Podziel się opinią

Share
d2ilxn0
d2ilxn0