Trwa ładowanie...
d2dh8kf

Dzień Dobry TVN: Oświadczyny na wizji. Niecodzienna sytuacja w studiu TVN

Do niecodziennej sytuacji doszło w czasie piątkowej emisji na żywo programu Dzień Dobry TVN. W pewnym momencie jeden z dwojga zaproszonych gości... oświadczył się swojej partnerce. Jej reakcja wskazuje, że na pewno się tego nie spodziewała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niezwykłe zaręczyny w "Dzień Dobry TVN"
Niezwykłe zaręczyny w "Dzień Dobry TVN" (Instagram.com)
d2dh8kf

W walentynkowy poranek 14 lutego TVN prezentował kilka segmentów dotyczących miłości. W czasie jednego z nich, prezentującego historię miłości pani Aleksandry i pana Karola, doszło do niecodziennej sytuacji.

Zaproszony mężczyzna w pewnym momencie zdecydował się oświadczyć swojej partnerce. Ta przyjęła oświadczyny, ale najbardziej całą sytuacją była podekscytowana nie ona, ale Anna Kalczyńska. Prezenterka, która jeszcze niedawno odnajdywała przyjemność w śmieszkowaniu z urody i nazwisk osób pochodzących z Azji południowo-wschodniej, tym razem autentycznie i uroczo zapiszczała z ekscytacji, gdy pan Karol zdecydował się na kolejny krok znajomości z panią Olą.

   Instagram
(Instagram)

Z komentarzy internautów, które zaczęły się pojawiać niczym grzyby po deszczu wnioskować jednak można, że reakcja przyszłej panny młodej była mocno stonowana. Wśród nich można odczytać sugestie, jakoby publiczne proszenie o rękę nie pasowało do polskiej tradycji, a bliższe jest raczej amerykańskiemu stylowi życia. Sama narzeczona zdawała się podzielać te emocje na ekranie.

d2dh8kf

Jakkolwiek jednak cała sytuacja nie wybrzmiewałaby w social mediach, chcieliśmy pogratulować panu Karolowi odwagi, a przyszłej młodej parze życzyć szczęścia w miłości. Wszak dzisiaj ich święto.

PRZECZYTAJ TEŻ: Oświadczyny w "Jeden z dziesięciu". Tego jeszcze nie było

ZOBACZ WIDEO: Justyna Gradek jeszcze żyje ślubem: "Cieszę się, że jestem żoną"

d2dh8kf

Podziel się opinią

Share
d2dh8kf
d2dh8kf