Trwa ładowanie...

"Dzień dobry TVN": Nowa prowadząca u boku Piotra Kraśki. Widzowie zachwyceni

Wakacyjne wydanie "Dzień dobry TVN" to mnóstwo niespodzianek dla widzów. Zdaje się, że produkcja lubi zaskakiwać. Barbara Pasek zadebiutowała w roli prowadzącej, a widzowie natychmiast zalali media społecznościowe komplementami.

"Dzień dobry TVN": Nowa prowadząca u boku Piotra Kraśki. Widzowie zachwyceniŹródło: ons.pl, fot: ons.pl
d30q36s
d30q36s

"Dzień dobry TVN" to jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych, który - zgodnie z nazwą - emitowany jest rano. Wakacje to czas, w którym produkcja postanowiła wprowadzić kilka zmian. Szczególnie jeżeli chodzi o prowadzących. Widzowie już mogą zobaczyć nowe duety, które prowadzą "śniadaniówkę".

ZOBACZ TAKŻE: Kraśko o TVP? "Możemy mieć różne opinie, ale nie możemy mieć różnych faktów"

Piotr Kraśko najczęściej poranny program prowadził z Kingą Rusin. Tym razem obok dziennikarza pojawiła się Barbara Pasek. Dziennikarka już od kilku lat współpracuje z "Dzień dobry TVN", gdzie zajmuje się tematyką show-biznesową. Świat ten nie ma przed nią tajemnic i zna go od podszewki.

d30q36s

Dla samej Pasek to niezwykłe wyróżnienie i kolejne ważne doświadczenie, o którym bardzo marzyła.

- Po raz pierwszy poprowadziłam całe "Dzień dobry TVN" i po raz kolejny udowodniłam sobie, że warto marzyć, bo życie jest nieobliczalne! "Uważaj o czym marzysz, uważaj czego pragniesz, bo to się stanie". Dziękuję Piotrowi Kraście za nieocenione, profesjonalne wsparcie!" - dzieli się emocjami dziennikarka.

Widzowie natomiast są zachwyceni. A jak wiadomo, ciężko ich zadowolić.

"Bardzo fajna prowadząca", "Basię można oglądać cały dzień", "Ma świetną prezencję a przede wszystkim potrafi rozmawiać i kamera ją lubi" - czytamy. Basia Pasek według widzów roztacza pozytywną aurę, którą czuć z ekranu telewizora. Warto, żeby o poranku właśnie takie osoby pojawiały się w tv.

d30q36s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30q36s