Trwa ładowanie...
ycipk-1gwnqs

"Dzień dobry TVN": Nowa prowadząca u boku Piotra Kraśki. Widzowie zachwyceni

Wakacyjne wydanie "Dzień dobry TVN" to mnóstwo niespodzianek dla widzów. Zdaje się, że produkcja lubi zaskakiwać. Barbara Pasek zadebiutowała w roli prowadzącej, a widzowie natychmiast zalali media społecznościowe komplementami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Basia Pasek zadebiutowała u boku Piotra Kraśki
Basia Pasek zadebiutowała u boku Piotra Kraśki (ons.pl, Fot: ons.pl)
ycipk-1gwnqs

"Dzień dobry TVN" to jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych, który - zgodnie z nazwą - emitowany jest rano. Wakacje to czas, w którym produkcja postanowiła wprowadzić kilka zmian. Szczególnie jeżeli chodzi o prowadzących. Widzowie już mogą zobaczyć nowe duety, które prowadzą "śniadaniówkę".

ZOBACZ TAKŻE: Kraśko o TVP? "Możemy mieć różne opinie, ale nie możemy mieć różnych faktów"

ycipk-1gwnqs

Piotr Kraśko najczęściej poranny program prowadził z Kingą Rusin. Tym razem obok dziennikarza pojawiła się Barbara Pasek. Dziennikarka już od kilku lat współpracuje z "Dzień dobry TVN", gdzie zajmuje się tematyką show-biznesową. Świat ten nie ma przed nią tajemnic i zna go od podszewki.

Dla samej Pasek to niezwykłe wyróżnienie i kolejne ważne doświadczenie, o którym bardzo marzyła.

- Po raz pierwszy poprowadziłam całe "Dzień dobry TVN" i po raz kolejny udowodniłam sobie, że warto marzyć, bo życie jest nieobliczalne! "Uważaj o czym marzysz, uważaj czego pragniesz, bo to się stanie". Dziękuję Piotrowi Kraście za nieocenione, profesjonalne wsparcie!" - dzieli się emocjami dziennikarka.

ycipk-1gwnqs

Widzowie natomiast są zachwyceni. A jak wiadomo, ciężko ich zadowolić.

"Bardzo fajna prowadząca", "Basię można oglądać cały dzień", "Ma świetną prezencję a przede wszystkim potrafi rozmawiać i kamera ją lubi" - czytamy. Basia Pasek według widzów roztacza pozytywną aurę, którą czuć z ekranu telewizora. Warto, żeby o poranku właśnie takie osoby pojawiały się w tv.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gwnqs

ycipk-1gwnqs
ycipk-1gwnqs