Trwa ładowanie...

"Dzień Dobry TVN": Małgorzata Ohme zdradziła sekret Filipa Chajzera. Oszukiwał siebie czy widzów?

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych prowadzących program "Dzień Dobry TVN". W dzisiejszym odcinku Małgorzata Ohme zdradziła jego sekret dotyczący wegetarianizmu. Zrobiła to z premedytacją?

"Dzień Dobry TVN": Małgorzata Ohme zdradziła sekret Filipa Chajzera. Oszukiwał siebie czy widzów?Źródło: Materiały prasowe
duv5k02
duv5k02

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zastąpili Magdę Mołek i Marcina Mellera na stanowiskach prowadzących "Dzień Dobry TVN". Choć widzowie polubili psycholożkę, to z synem Zygmunta Chajzera nadal mają problem.

We wrześniu Filip Chajzer zdecydował się przejść na wegetarianizm. Było to spowodowane spotkaniem z 93-letnią panią Ireną, która od ponad 30 lat nie je mięsa i została twarzą RoślinnieJemy Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Początkowo Filip Chajzer narzekał na wszelkie potrawy, jednak w pewnym momencie się przełamał i stwierdził, że nie będzie już jadł mięsa.

W odcinku "Dzień Dobry TVN" z 11 listopada prowadzący spróbował jednak potrawy, w której znalazło się mięso. "Myślałam, że nie jesz miesą?" - zapytała retorycznie Małgorzata Ohme kolegi.

duv5k02

Czyżby Filip Chajzer wrócił do jedzenia mięsnych potraw, nie informując o tym na swoim instagramowym profilu?

duv5k02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duv5k02