Trwa ładowanie...

"Dzień Dobry TVN": Kinga Rusin znika z programu? Wiemy, kto ją zastąpi

Widzowie przez dobrych kilka tygodni nie będą oglądać Kingi Rusin na ekranach. Prezenterka robi sobie przerwę od „Dzień Dobry TVN” i wyjeżdża do Portugalii. Dlaczego?
Share
fot. AKPA
fot. AKPAŹródło: AKPA
d4at8w3

To właśnie tam będą powstawały zdjęcia do kolejnej edycji „Agenta”. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona reaktywowanego programu rozgrywała się w Republice Południowej Afryki i przypadła do gustu zarówno uczestnikom jak i widzom. Tym razem bohaterowie show będą mierzyć się z wyzwaniami na południu Europy.

Praca nad programem zajmie ekipie telewizyjnej z Kingą Rusin na czele dwa miesiące. Prezenterka zdaje sobie sprawę, że jej nieobecność będzie miała duży wpływ na współprowadzone przez nią pasmo śniadaniowe stacji.

- Ominą mnie trzy weekendy, ale stacja zdaje sobie sprawę z tego, że mnie nie będzie. Nie będzie mnie od połowy listopada do końca grudnia. Być może i w styczniu. To bardzo dużo – przyznała na łamach „Super Expressu” Rusin.

d4at8w3

Stacja jednak jest już przygotowana na tę okazję i wybrała zastępczynię Rusin. Przez kilka tygodni u boku Piotra Kraśki „Dzień Dobry TVN” będzie prowadzić Agnieszka Woźniak-Starak. Jesteście ciekawi jak poradzi sobie w paśmie śniadaniowym?

   AKPA
Źródło: AKPA

Zobacz także: Kinga Rusin zdradza największe szaleństwo Piotra Kraśki

d4at8w3

Podziel się opinią

Share
d4at8w3
d4at8w3