Trwa ładowanie...
df7av7c

"Dzień Dobry TVN": Kinga Rusin znika z programu? Wiemy, kto ją zastąpi

Widzowie przez dobrych kilka tygodni nie będą oglądać Kingi Rusin na ekranach. Prezenterka robi sobie przerwę od „Dzień Dobry TVN” i wyjeżdża do Portugalii. Dlaczego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. AKPA
fot. AKPA (AKPA)
df7av7c

To właśnie tam będą powstawały zdjęcia do kolejnej edycji „Agenta”. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona reaktywowanego programu rozgrywała się w Republice Południowej Afryki i przypadła do gustu zarówno uczestnikom jak i widzom. Tym razem bohaterowie show będą mierzyć się z wyzwaniami na południu Europy.

Praca nad programem zajmie ekipie telewizyjnej z Kingą Rusin na czele dwa miesiące. Prezenterka zdaje sobie sprawę, że jej nieobecność będzie miała duży wpływ na współprowadzone przez nią pasmo śniadaniowe stacji.

- Ominą mnie trzy weekendy, ale stacja zdaje sobie sprawę z tego, że mnie nie będzie. Nie będzie mnie od połowy listopada do końca grudnia. Być może i w styczniu. To bardzo dużo – przyznała na łamach „Super Expressu” Rusin.

df7av7c

Stacja jednak jest już przygotowana na tę okazję i wybrała zastępczynię Rusin. Przez kilka tygodni u boku Piotra Kraśki „Dzień Dobry TVN” będzie prowadzić Agnieszka Woźniak-Starak. Jesteście ciekawi jak poradzi sobie w paśmie śniadaniowym?

   AKPA
(AKPA)

Zobacz także: Kinga Rusin zdradza największe szaleństwo Piotra Kraśki

df7av7c

Podziel się opinią

Share
df7av7c
df7av7c