Trwa ładowanie...
dzb6q06

"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Grochola 9 miesięcy temu wzięła ślub ze Stanisławem Bartosikiem. Nikomu się nie pochwaliła

Znana polska pisarka Katarzyna Grochola odwiedziła w sobotni poranek warszawskie studio programu "Dzień Dobry TVN". Towarzyszył jej przystojny starszy mężczyzna. Okazało się, że to Stanisław Bartosik, mąż Katarzyny Grocholi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Grochola wyszła za mąż za Stanisława Bartosika 9 miesięcy temu
Katarzyna Grochola wyszła za mąż za Stanisława Bartosika 9 miesięcy temu (ons, Fot: ons)
dzb6q06

Katarzyna Grochola, jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek, wyszła za mąż! Jej partner to uznany puzonista, Stanisław Bartosik, którego autorka "Nigdy w życiu!" poznała dwa lata temu. Choć oboje w rozmowie z prowadzącymi sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN", Piotrem Kraśko i Kingą Rusin, powiedzieli, że nic ich nie łączy, okazało się, że są idealnie dopasowani.

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik zdradzili, że cichy ślub wzięli już 9 miesięcy temu. Niemal 62-letnia pisarka nosiła na palcu obrączkę, jednak nikt nie zwracał uwagi na jej ręce. Piotr Kraśko nie mógł uwierzyć, że para pocałowała się już po czterech godzinach znajomości. Dopytywał o to Stanisława Bartosika, który z czułością wpatrywał się w partnerkę.

Grochola znów została babcią. "Mamy maciupeńką dziewczynkę w rodzinie"

Autorka "Ja wam pokażę!" zdradziła również szczegóły dotyczące pisania nowego bestsellera. Ostatnia książka Katarzyny Grocholi "Przeznaczeni" ukazała się w 2016 roku. Pisarka przyznała, że wzięła na warsztat kryminał — jako szczęśliwa osoba może nareszcie stworzyć historię z morderstwem w tle.

W tworzeniu kryminału żonie pomagał Stanisław Bartosik. Czekacie na nową książkę Katarzyny Grocholi?

dzb6q06

Podziel się opinią

Share

dzb6q06

dzb6q06