Trwa ładowanie...

"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Grochola 9 miesięcy temu wzięła ślub ze Stanisławem Bartosikiem. Nikomu się nie pochwaliła

Znana polska pisarka Katarzyna Grochola odwiedziła w sobotni poranek warszawskie studio programu "Dzień Dobry TVN". Towarzyszył jej przystojny starszy mężczyzna. Okazało się, że to Stanisław Bartosik, mąż Katarzyny Grocholi.

"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Grochola 9 miesięcy temu wzięła ślub ze Stanisławem Bartosikiem. Nikomu się nie pochwaliłaŹródło: ons, fot: ons
d235xrn
d235xrn

Katarzyna Grochola, jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek, wyszła za mąż! Jej partner to uznany puzonista, Stanisław Bartosik, którego autorka "Nigdy w życiu!" poznała dwa lata temu. Choć oboje w rozmowie z prowadzącymi sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN", Piotrem Kraśko i Kingą Rusin, powiedzieli, że nic ich nie łączy, okazało się, że są idealnie dopasowani.

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik zdradzili, że cichy ślub wzięli już 9 miesięcy temu. Niemal 62-letnia pisarka nosiła na palcu obrączkę, jednak nikt nie zwracał uwagi na jej ręce. Piotr Kraśko nie mógł uwierzyć, że para pocałowała się już po czterech godzinach znajomości. Dopytywał o to Stanisława Bartosika, który z czułością wpatrywał się w partnerkę.

Grochola znów została babcią. "Mamy maciupeńką dziewczynkę w rodzinie"

Autorka "Ja wam pokażę!" zdradziła również szczegóły dotyczące pisania nowego bestsellera. Ostatnia książka Katarzyny Grocholi "Przeznaczeni" ukazała się w 2016 roku. Pisarka przyznała, że wzięła na warsztat kryminał — jako szczęśliwa osoba może nareszcie stworzyć historię z morderstwem w tle.

W tworzeniu kryminału żonie pomagał Stanisław Bartosik. Czekacie na nową książkę Katarzyny Grocholi?

d235xrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d235xrn