Trwa ładowanie...

"Dzień dobry TVN". Internauci nie zostawiają suchej nitki na playbacku Węgrowskiej. Ten występ przejdzie do historii

Nie jest tajemnicą, że występujący w "Dzień dobry TVN" artyści, śpiewają z playbacku. Iwona Węgrowska i Dominika Zamara zrobiły to jednak wyjątkowo nieudolnie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Dzień dobry TVN". Internauci nie zostawiają suchej nitki na playbacku Węgrowskiej. Ten występ przejdzie do historiiŹródło: DDTVN
d39fwpt
d39fwpt

Widzowie śniadaniówki długo nie zapomną występu Iwony Węgrowskiej i Dominiki Zamary. Panie zaprezentowały utwór "Con le ali del tempo", napisany przez włoskiego kompozytora. Do iście operowego repertuaru dobrały szykowne, wieczorowe stroje i pokazały widzom coś, co śmiało można nazwać parodią występu.

Wokalistki otwierały szeroko usta, starając się imitować wysiłek włożony w zaśpiewanie wymagającego repertuaru, ale niestety często było widać, że po prostu nie pamiętają tekstu. Co prawda, i tak wszystko puszczone było z taśmy. Jednak widok dwóch artystek snujących się po scenie w sukniach balowych, które usiłują zrobić wrażenie, że osiągają najwyższe wokalne rejestry, bardzo rozbawił internautów.

"Przeraża mnie ignorancja Dominiki Zamart. Wytłumaczcie mi proszę, jak można śpiewać w telewizji na żywo i nie nauczyć się tekstu?! Jeszcze w momencie kiedy udajemy, że śpiewamy na żywo, a leci playback, to już w ogóle nie jest tylko ignorancja, ale po prostu głupota... Przecież to wszystko widać. Patrzyłam i nie wierzyłam."

d39fwpt

"Czy ta w czerwonym to naprawdę nagrała? Wygląda jakby tekstu nie znała. Ale prowizorka."

"Aż mi się przypomniał program <>"

Co myślicie o tym występie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39fwpt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39fwpt