"Dzień dobry TVN". Internauci nie zostawiają suchej nitki na playbacku Węgrowskiej. Ten występ przejdzie do historii

"Dzień dobry TVN". Internauci nie zostawiają suchej nitki na playbacku Węgrowskiej. Ten występ przejdzie do historii
Źródło zdjęć: © DDTVN
Michał Dziedzic

06.10.2018 13:02, aktual.: 06.10.2018 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie jest tajemnicą, że występujący w "Dzień dobry TVN" artyści, śpiewają z playbacku. Iwona Węgrowska i Dominika Zamara zrobiły to jednak wyjątkowo nieudolnie.

Widzowie śniadaniówki długo nie zapomną występu Iwony Węgrowskiej i Dominiki Zamary. Panie zaprezentowały utwór "Con le ali del tempo", napisany przez włoskiego kompozytora. Do iście operowego repertuaru dobrały szykowne, wieczorowe stroje i pokazały widzom coś, co śmiało można nazwać parodią występu.

Wokalistki otwierały szeroko usta, starając się imitować wysiłek włożony w zaśpiewanie wymagającego repertuaru, ale niestety często było widać, że po prostu nie pamiętają tekstu. Co prawda, i tak wszystko puszczone było z taśmy. Jednak widok dwóch artystek snujących się po scenie w sukniach balowych, które usiłują zrobić wrażenie, że osiągają najwyższe wokalne rejestry, bardzo rozbawił internautów.

"Przeraża mnie ignorancja Dominiki Zamart. Wytłumaczcie mi proszę, jak można śpiewać w telewizji na żywo i nie nauczyć się tekstu?! Jeszcze w momencie kiedy udajemy, że śpiewamy na żywo, a leci playback, to już w ogóle nie jest tylko ignorancja, ale po prostu głupota... Przecież to wszystko widać. Patrzyłam i nie wierzyłam."

"Czy ta w czerwonym to naprawdę nagrała? Wygląda jakby tekstu nie znała. Ale prowizorka."

"Aż mi się przypomniał program <>"

Co myślicie o tym występie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (184)
Zobacz także