Trwa ładowanie...

Dzień Dobry TVN: Bartosz Węglarczyk poniża Ukrainki? Wielka wtopa dziennikarza

Dzień Dobry TVN: Bartosz Węglarczyk poniża Ukrainki? Wielka wtopa dziennikarzaŹródło: AKPA
d4ictie
d4ictie

Bartosz Węglarczyk zaliczył kolejną wpadkę w porannym magazynie "Dzień dobry TVN". Rozumiemy, że miało być śmiesznie, ale niestety żart pokazał, że z poczuciem humoru dziennikarz jest na bakier. Wiele osób może poczuć się urażonych jego słowami. Wyśmiewanie Ukrainek w programie śniadaniowym nie jest w dobrym tonie. W ogóle robienie taniej siły roboczej z kobiet sprzątających polskie mieszkania o żadnej porze i w żadnej sytuacji nie jest przejawem kultury osobistej. Wstyd Panie Węglarczyk!

W ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN", Bartosz Węglarczyk robił zwyczajowy przegląd prasy w towarzystwie Jolanty Pieńkowskiej. Rozmowa prowadzących zeszła na temat pomocy domowych i trudu utrzymania mieszkania w należytym porządku. W końcu Jolanta Pieńkowska przyznała że "szkoda, że nie istnieją roboty sprzątające domu", na co Węglarczyk wypalił:
- Istnieją, Ukrainki.

Jego słowa wyraźnie nie spodobały się Jolancie Pieńkowskiej, która w miarę spokojnie, ale stanowczo, próbowała pokazać, że tego typu przekonania są nie na miejscu. Niestety, słowa Węglarczyka poszły w eter i widzowie szybko o nich nie zapomną.

Co myślicie o wypowiedzi Bartosza Węglarczyka? Będzie się tłumaczyć?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

* W tym temacie: Największe wpadki 2011!*

d4ictie

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ictie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ictie