Trwa ładowanie...

"Dzień Dobry TVN": Anna Kalczyńska o współprowadzących program

Share
"Dzień Dobry TVN": Anna Kalczyńska o współprowadzących program
Źródło: AKPA
dlfi4ww

Duet Anny Kalczyńskiej i Jarosława Kuźniara jako prowadzących "Dzień Dobry TVN" był bardzo wyrazisty. Dziennikarze potrafili pokazać profesjonalizm, ale także ścierać się w dyskusjach, tak w programie, jak i poza nim. Kuźniar jednak nie uważał pracy w paśmie śniadaniowym za szczyt ambicji i w końcu postanowił rozstać się ze stacją.

- Życzę mu wszystkiego dobrego. Z Jarkiem zawsze było trochę ironicznie i spontanicznie. Oboje jesteśmy silnymi osobowościami, ale on bardzo tęsknił za programem informacyjnym– skomentowała jego decyzję Kalczyńska.

Przypomnijmy, że jego miejsce zajął Andrzej Sołtysik. Dziennikarz już w latach 2007-2012 prowadził "Dzień Dobry TVN" w weekendy z Magdą Mołek. Tym razem jego partnerką będzie Anna Kalczyńska. W tygodniku "Świat & Ludzie" wyznała, jakie wywarł na niej wrażenie.

dlfi4ww

- Nasza znajomość dopiero się zaczyna, ale to jest bardzo doświadczony dziennikarz. Ma duże poczucie humoru, wiedzę w wielu tematach. Od lat specjalizuje się w tematyce filmowej, prowadził rozmowy z największymi gwiazdami kina. Na pewno będzie zaangażowany w swoją pracę. Myślę, że będę miała w nim oparcie i stworzymy świetny duet – stwierdziła.

Jak wypadną w programie? Przekonamy się w jesiennym sezonie.

Zobacz także: Anna Kalczyńska o aferze z Jarosławem Kuźniarem

dlfi4ww

Podziel się opinią

Share
dlfi4ww
dlfi4ww